reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Godzina 5.25 a mój maluszek się obudził, myślę sobie o nie nie będziemy szaleć, nie odezwałam się nawet słowem do niego, pokręcił się z 15 minut, tuliłam go i na szczęście zasnął i dospał do 7, za to Mela o 6.30 się zbudziła, ale bajkę dałam jej i pokimałam jeszcze 20 minut bo zczeła się o jedzonko upominać.

SOSNOWICZANKA przerwę tydzień przy AZALII miałaś??? Lekarz tak Ci kazał brać??? Przecież AZALIA są tabletkami jednoskładnikowymi które bierze się bez przerw i opakowanie po opakowaniu. I przy nich nie ma się okresu bo nie ma owulacji lub mogą hamować owulacje, mogą pojawić się lekkie plamienia. Ja brałam je 20 miesięcy jak karmiłam Amelkę i teraz też biorę od 6 tygodnia po połogu i bez żadnych przerw.
Znalazłam Ci trochę do poczytania o AZALII tabletki Azalia - Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta - Katalog forum - ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie
Gratuluję kolejnego ząbka.
To jak chcesz stosować te tabletki to musisz zacząć brać najlepiej od poniedziałku jak opakowanie się zaczyna, będzie Ci najprościej kontrolować czy nie zapomniałaś wziąść tabletki i ciągnąć je bez żadnych przerw.

INKA w mieście to ja rozumię auto zamykać na kluczyk ale jak się ma swoje podwórko, ogrodzone to nie zamykamy i nie tylko my. Ale od wczoraj będę zamykać.
Wątpie by to były też jakieś pijaczki czy lumpy bo ja mieszkam na wsi gdzie jest raptem około 20 domów, jedynym pijaczkiem który jest na wsi to mój wujek, który jak wypije to idzie spać, u mnie nie ma ani żadnego sklepu ani baru. No i pijaczki raczej nie jeżdzą na dwa auta i nie szukają nie wiadomo czego, zresztą zdarzało się już u nas na wsi, jednemu sąsiadowi uprowadzili ciągnik duży, drugim sąsiadom w zeszłym roku wyprowadzili chłodziarkę taką dużą która na samochodzie jest, kosiarkę i jeszcze dwie rzeczy ale nie pamiętam dokładnie co tam było.

Samych cudownych chwil dla dzisiejszych maluszków.

FREYIA to dostajesz recepty na obie nazwy, a to można tak mieszać, raz takie raz takie, zależy co w aptece dostaniesz??
W 100% popieram Twoje zdanie co do psów-zwierząt, zresztą czasem reakcję człowieka nie można przewidzieć a co dopiero zwierzęcia.
Mnie kiedyś ugryzł latrelek sąsiadów u mnie na podwórku, skubany taki malusi był a skoczył i dziabnął mnie w udo, bolało jak cholera.

KOTA dokładnie, robiąc przerwę w AZALII tabletki nie są wtedy skuteczne.

VENUS to nieźle ale szczęście w nieszczęście, żę na te dzieciaki ten amstaff się nie rzucił.

NIKUSS jak byłam w ciąży z Amelką mój brat jak żył jeszcze wtedy chciał przywieźć też pitt bulla, zaprotestowałam z miejsca, zresztą dla mnie miejsce psów jak i kotów jest na podwórku.
Ja mam znajoma która ma amstafa i małe dziecko, no jak zobaczyłam zdjęcia nk tego dziecko w bujaczku i przy jego głowie tego wielkiego psa to mi skóra ścierpła.

NETKA tak dzieci są śliczne i słodkie, czasami słyszę od ludzi, że nie ma brzydkich dzieci ale nie zawsze się zgodzę, zdarzają się na prawde dzieci no nie będę ściemniać brzydkie.
Kochana ogrodzenie mamy i każdy sąsiad ma a takie ciule to dla nich ogrodzenie nie straszne ani duży pies za ogrodzeniem.
Często dzieci bywaja nie zmęczona, widzę to po mojej Melci.

MALEŃSTWO he he uśmiałam się z waszego zboczonego psa.

PHELANIA by wszystkie dolegliwości ciążowe szybko przeszły.

MILVA gratuluję ząbka.

ŻABCIA szok współczuję mężowi, może prywatnie jakieś prześwietlenie zróbcie żeby problemów nie było tym bardziej, że ręka zimna.
 
reklama
Dorotar dostaję receptę zawsze na Azalię ale Cerazette to odpowiednik, droższy około 2-3 złote, jeśli nie ma w aptece Azalii biorę Cerazette za zasadzie opowiednika.
 
dorotar też myślałam żeby prywatnie zrobił ale cholerka nie mam zielonego pojęcia gdzie się ruszyć :-(

Moje dziecko wyspane wstało w świetnym humorze i się bawi z Andzią :-)
Ale mi się dzisiaj nie chce gotować mam lenia idę na łatwiznę zrobię ziemniaczki i jajko sadzone :-)
 
Żabcia ja to cierpnę jak słysze o wypadkach w pracy, bo zajmuje sie bhp. No ale w Anglii tez mają przecież healh&safety to niech to zgłosi.

Inka fajne masz te zwierzątka w domu-pomarszczony pies i sporych rozmiarów kot:-)

Zulka dziękuje za życzonka :*
Ale dzisiaj pięknie znowu....
 
FREYIA nie wiedziałam, że tak można. Ile w Wawie za Azalię płacisz.

ŻABCIA proponowałabym się zorientować, popytać gdzie można prywatnie zrobić bo ta zimna ręka mnie niepokoi.
 
Dorotar ok. 30zł

Dziewczyny zastrzelcie mnie. Dzwoni do M, gadka szmatka, Emilka się pobrudziła w co ją przebrać, a co to jest bolerko, acha rękawy z plecami, acha no to dobra, to już ją ubieram i kończę bo zaraz wychodzimy, ona zjadła owoce, no to pa, na weekend przyjeżdża moja mama, no to cześć.

Już mi ciśnienie skoczyło. A miałam plany na fajny weekend :(
 
hej hej,

u nas chyba ciśnienie szaleje bo zasypiam dziś na stojąco...
Freiya - wizyty teściowej nie zazdroszę. Mój K w połowie września wyjeżdza na 2 tygodnie i moja teściowa wymyśliła, że przyjedzie do mnie na tydzień... teraz myślę, jak jej dyplomatycznie powiedzieć, że pomocy nie potrzebuję, bo wizyta ta pozostawiła by napewno jakieś ofiary! Przy tej samej rozmowie zdażyla mnie zapytać z oskarżeniem w głosie czy daje już Lenie NORMALNE jedzenie, a nie tylko słoiki...zaewne dla Was nie brzmi to tak irytująco jak zabrzmiało dla mnie heh :)
Jutro wielkie pakowanie i jedziemy! Oby tylko nie padało tam caly czas!
 
Freiya- hahhaha, dialog super :-D oczywiście wizyty teściowej współczuję..
Sosnowiczanka- ja brałam cerazette (czyli odpowiednik azalii) 2 miesiące i też przerw nie robiłam. Jednak odstawiłam je bo przez ten cały czas plamiłam i okazało się że po prostu są na mnie za słabe i mogą nie działać jak powinny. Wróciłam więc na 3 miesiące do gumek i teraz biorę już normalne tabsy dwuskładnikowe cilest.

Byłam rano z Adasiem na mieście po białą koszulę dla M. Wróciliśmy po ponad godzinie pobawił się w ogródku zjadł obiad i zasnął. Ja też się kładę na chwilę bo oczy mi się zamykają..
 
reklama
Phelania współczuję tego samopoczucia, dlatego mam obawy właśnie przed ponownym zajściem w ciążę, nienawidzę tych mdłości i wymiotów.

Żabcia może lepiej jeszcze raz się wybrać do lekarza z tą ręką, ja bym się martwiła.

Maleństwo fajnego pieska macie, zbocz uszka ;) Moi teściowie też mają zboczoną suczkę, wszystko chce bzykać, najczęściej bzyka głowę 2go psa.

Dorator aj tam aj tam, każde dziecko ma trochę uroku osobistego w sobie ;))

Freiya nie przejmuj się, może nie zostanie na długo. Poza tym współczuję, choć ja mam super teściów. Właśnie teść robi mi kotlety…On świetnie gotuje… Kocham jego zupy itd….


Inka kotek jest super, moja siostra takie ma…Są śliczne i wytworne jak dla mnie ;)
 
Do góry