reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

izi śliczna ta Twoja księżniczka a bodziak fajny :-)

Tak czekałam na M aż wróci z pracy że aż usnęłam z przytulonym do siebie małym na sofie i zastał nas śpiących heh.
Maciulek już odłożony do łóżeczka i sobie dalej smacznie śpi nawet się nie obudził jak tatuś niósł go po schodach na górę :-)
No ja też uciekam spać życzę Wam przespanej nocki :-)
 
reklama
Moja nocka cos sie nie szykuje na wyspana. Alan obudzil sie przed 23 i ani mysli spac! Ponad godzine wisial na cycku i nagle zaczął sie tak glosno drzec... Wydaje mi sie ze wypil cale mleko jakie w nich bylo bo naciskalam i nic nie lecialo wiec odmrozilam mu jeszcze 90ml i zjadl. A teraz lezy i gaworzy bardzo glosno. Wlączylam mu dziwiek suszarki z internetu, mam nadzieję ze pomoże :eek:

Edit : 2.30 Alanek zasnął, Wylaczam dziwiek suszarki ide spac. Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :-) Witam się sobotnie z rana, od 5:30 na nogach... :sorry: Gabrysia się nie popisała, bo normalnie po porannym karmieniu zasypia dalej, ale dzisiaj jak widać po mamusi - rządzi! ;-)

Dziewczyny, niedługo już na forum pojawią się grudniówki 2012! :szok: A dopiero co dowiedziałyśmy się o swoich ciążach... ;-) Jak ten czas leci! Kurdę, tak sobie czasem myślę, tęskno mi za Brzuszkiem z Lokatorem... :-(
 
izi: gratuluje bodziaka:D Córa pięknie w nim wygląda :D

mały zasnął właśnie na króciutką drzemkę- nic dziwnego, od dwuch tygodni ma nawyk wstawania o 6 lub 6,30:confused2: nie żebym narzekała- pada o 20 i kima całą noc( nawet jak zachce cyca to dostaje go na "śpiocha") ale gdyby udało mu się dociągnąć do 8...:-D:-D
ale muszę powiedzieć się Wam, że Mikołaj pad przy Led Zeppelin-Stairway to Heaven -no zero szacunku dla klasyki:rofl2:

przeglądam właśnie książki na allegro- szukam Opowieści z Narni- pamiętam, że uwielbiałam je w dzieciństwie- mam nadzieję, że jak Miki będzie starszy to będziemy sobie je czytać na dobranoc :D

trzymam kciuki za chore maluszki! Wiecie może jak się mają Agapa i Gosia? mam nadzieję, że coraz lepiej!

Sergiee: też ostatnio zaglądalam na wątek grudzień 2012! kiedy to zleciało:szok: pamiętam jak równo 1 kwietnia robiłam test :-)
 
Cześc dziewczyny!

Ja musze pochwalić moje maleństwo, bo (ODPUKAĆ) śpi pięknie...zaraz po kąpieli cycujemy, a później Kacper slicznie zasypia u siebie w łóżeczku około 19.30 i śpi do 2.00, na spaniu dostaje cyca i powtórka o 5.oo...po czym znów zasypia i spi do 7.00...tak juz mamy od dobrego miesiaca...bardzo ładnie jak w zegarku :D jestem zachwycona...oby sie mu nie odmieniło!
Ale cóz z tego jak starszy syn daje w nocy czadu...nagle sie zrywa i mega RYK...sama nie wiem czy cos mu sie sni, czy cos go boli...i tak potrafi nas obudzic z 5-6 razy w ciągu nocy...takze tak czy siak kiepsko ze spaniem u mnie ;(

A my dzis planujemy spacerek mimo, ze deszczowo i troche wieje, ale zakamufluje dzieciaki w wózku i jazda w plener...przyda się trochę wspomóc ruchowo moja dietę MŻ ( zaczęłam sie ogarniac od środy, czyli jak zaczął się Wielki Post ) takie mam postanowienie, zobaczymy co z tego wyniknie :D

Miłego weekendu babeczki!!!
 
Dzień dobry!
Jakas epidemia chyba bo Moj Aleksy zasnął wczoraj ok 1:30,spał do 6 a pózniej tylko parominutowe drzemki!teraz je a ja czuje się wykończona jakbym w oczach miała setki igiel :-(
M smacznie śpi po pracy a ja się modlę by jeszcze choć na 30min zamknąć oczy!!

Milego dnia
 
inka współczuję, dokładnie czuję się tak samo...jednak w tym wczesnym macierzyństwie brak snu doskwiera najbardziej...


izi bodziak z WOŚP jest super...fajna pamiątka!
 
Hej laseczki:-)
Wpadłam na chwilunię korzystając, że Marysia z S. pojechali odwiedzić teściówkę, a jak wrócą jedziemy do moich rodziców na urodziny..
Izi - superaśny ten bodziak i...śliczna Nadunia:-)
Sergi - no racja, przeleciało to, że szok..ja już też tam kukam, czy zaczynają się mamusie grudniowe 2012;-)
Ankubator - ja Marysi kupiłam dwa lata temu Wielką księgę bajek - są w niej wszystkie znane i nieznane..Marysia bardzo lubi je słuchać..Mam nadzieję, że i Marta się wciągnie;-) Polecam:tak:

Udanej soboty kochane, no i zdrówka dla naszych biednych chorych dzieciaczków!!
 
Hej mamusie ,

Do 00.00 czekalam az mały sie obudzi i go nakarmie i tak było:tak:Potem M przyjechał ok 4 rano dał mu jesc,przewinał a ja troszke pospałam tak do 8.00:confused2:ale zawsze cos .Dzis na 17.00 jestem umowiona do kumpeli z malym na ciacho i lampeczke wina:tak:pozniej M mnie przywiezie,wreszcie jakas rozrywka:DD

Zaraz napisze do naszej Agapy jak tam Miki,
Ankubator-wczoraj Gosia byla wieczorkiem na Forum:tak: Dziewczyny mam pytanie odnosnie snów naszych maluszków???Ile wasze szkraby spia w ciagu dnia,bo moje dziecie 1h i juz wyspane potem nie spi 3-4 godz i znów 1,5 przespi:szok:
 
reklama
Phelania i u nas ze snem jest różnie! Bywają dni ze Aleksy w ogole w dzień nie śpi, czasem zasypia tylko na chwile i to na moich rękach bo odlozony budzi się! Za to uwielbia spać na dworze, w aucie w foteliku i często jak wracam z nim do domu i chce żeby jeszcze pospal to go zostawiam w foteliku i tak np wczoraj było 2 razy i za każdym razem spał po ok 3godz!
Teraz np usunął na mnie ale wiem ze jak go odłoże to się obudzi. Zawsze ten sam dylemat- co robić :-)
 
Do góry