reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

inka ja się nie boję o to że jestem w ciąży przez to że nie chce mieć drugiego dziecka, a boję się dlatego że po cesarce powinno się odczekać rok zanim zaplanuję się kolejną ciąże bo jest to za krótki okres żeby wszystko się już unormowało po poprzedniej i mogą wystąpić komplikacje które zagrażać będą dziecku bądź mnie. Ale za rok planujemy że postaramy się o rodzeństwo dla Maciulka bo nie chce mieć w domu jedynaka ani nie chce żeby między dzieciaczkami była jakaś duża różnica bo 2 lata to akurat jak dla mnie :-)

Mój mały dzisiaj coś dużo śpi i co jakiś czas popłakuje przez sen nie wiem dlaczego =/
Ale dzisiaj mam jakiś senny dzień wypiłam już 2 kawy a spać mi się nadal chce.
 
reklama
podczytuję was.. ale normalnie brak mi już czasu na rozpisywanie sie na forum... brutalna rzeczywistość posiadania dwójki małych dzieci... zresztą kilka dziewczyn jak widzę ma podobnie i też brak czasu...
Jak nie jedno to drugie, jak Kamil śpi dłużej to mała od rana urzęduje, a dziś młody od rana za to Karolcia spała do 8... i wyśpij się tutaj.
Ale mam nadzieję że przetrwam najgorszy okres i będzie tylko lepiej.

Asko ja się podpisuje pod Twoimi słowami, dokładnie tak jest, ze czasu na BB totalnie brak...a jak juz sie cos czasu znajdzie, to tylko podczytuje co u Was i zaraz te moje dwa obowiazki wzywają..jak nie jeden to drugi ;D

Izi pamietam jak jakis czas temu pisałysmy o spacerach z dwójka na raz. Jak Ci przebiegają spacerki z Twoją dwójka, już pogoda jakby troche bardziej wiosenna i ja juz co drugi dzień wychodze z oboma szkrabami. W miarę sprawnie nam to wychodzi, podwójny wózek sie sprawdza :D Asko a jak u Ciebie spacery z Kamilem i Karolcia na raz?

Maxwell, Freiya nie straszcie z tą kolejna ciązą:szok: ja bym sie chyba załamała, jakby mi teraz sie ciaza przydarzyła...dwóch chłopaków mi wystarczy i tak jest sporo roboty. Ja również jeszcze okresu nie miałam, ale karmie tylko piersią, więc okresu narazie nie powinnam dostać. Przy Błażeju karmiłam 4,5 miesiąca, a okres dostałam równo po pół roku od porodu, także tym razem spodziewam sie go też po zakończeniu karmienia.


Ja równiez trzymam kciuki za chorowitków i za chore mamuśki...wracajcie szybko do formy!
 
witajcie,

Od Grudnia was podczytuje, ale brak czasu na pisanie dzis mam trochę wolny wieczoór wiec postanowilam to zmienic.
Miałam być stycznowka 2012 (10-12 styczen mialam termin) ale Nina urodzila sie 13 grudnia;)

Widzę że i tu choroba sie wdarła wiec zycze zdrowka dla wszystkich chorowitkow;)
 
Hej u nas w miarę ok stabilnie leczymy się, morfologia i mocz ok więc może ok środy nas wypiszą, oby szybko mineło bo nawet w najlepszym szpitalu nie jest jak w domu ale aby mój Ozi był zdrowy najwazniejsze :tak:

już niewiem która z was pisała o zasinienu wokół ust tak dla potwierdzenia my też je mamy i to właśnie u dziecka może świadczyć o infekcji

zdrówka życze maluszkom i mamusiom!!!!!!!!!!!!!!!!

inka twoja historia zmroziła mi krew w żyłach dzielna z ciebie mamusia czasem tak się zdarza przecież żadna mama nie chce krzywdy dla swojego maluszka najważniejsze że już wszystko dobrze a tak swoją drogą to o olbasie wogóle nie można stosować na ubranie ani poduszkę u tak małych dzieci a napewno nie do roku dla naszych dzieci można w miseczkę z wodą ciepławkropić 5 kropelek i postawić w okolicy łóżeczka działa naprawdę dzidzia lepiej oddycha sprawdziłam

Dorator ja bym sprawdziła u Kaceprka na twoim miejscu czy to nie zapalenie płuc zwykłe RTG i masz pewność bo długo was trzyma a dodam że u nas osłuchowo było zawsze dobrze nawet teraz lekarze twierdzą że po osłuchaniu nigdy by nie stwierdzili zapalenia płuc ale RTG wykazało
W szpitalu dowiedziałam się też że dzieci do 3 m-ca nie powinny przyjmować doustnie antybiotyków i leczenie noworodków czasem trwa bardzo długo nawet po 3-cu w domu z antybiotykami dziecko niedoleczone trafia do szpitala więc czasem warto sprawdzić dokładnie i nie opierać się szpitalowibo leczenie to trwa znacznie krócej to tylko teoria jaką przekazano mi zobaczymy jak będzie z praktyką mam nadzieje że Oskarkowi przejdzie i wrócimy zdrowi do domu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy któraś z was używa zagęszczacza Nutriton?Jeśli tak chętnie wyślę za 10 zł,bo mam ich kilka a termin mają do 12 marca i nie zdążę zużyć
 
Sosnowiczanka, wejdź na www.tinypic.com Kliknij w "przeglądaj" i pobierz ze swojego kompa zdjęcie. Zrób "Upload" i przeklep hasło, które Ci się wyświetli. Otrzymasz kilka kodów do Twojego zdjęcia. Skopiuj ten dla forum, a na zamkniętym w poście kliknij ikonkę "insert image" i wklej swój kod w pole, które Ci się wyświetli. Dasz radę :)


Asienka, Izi, właśnie się dowiedziałam, że jak wrócę do pracy niewykluczone, że będę jeździć do Poznania służbowo. Będę wykorzystywać Waszą wiedzę jeśli zachce mi się na przykład zjeść w miłym lokalu. Co Wy na to? :))))
Zapraszamy:) Ja pracuje w Hotelu i jak wroce do pracy to zapraszam:))
dołączam do miłośniczek Poznania! kiedyś przez kilka lat mieszkałam na ul. Maczka, koło 1 przystanku Pestki :) a później na Sołaczu, 2 kroki od parku, ach... i razem z M. chodziliśmy tam na spacery mówiąc, że jeszcze kilka lat i będziemy już spacerować z wózkiem, szkoda trochę, że nie wyszło i musieliśmy się przeprowadzić na południe, ale taki los :)
powiem też, że często jeździmy do Poznania w odwiedziny do naszych przyjaciół, więc ja też chętnie się spotkam z poznańskimi grudniówkami i ich maluszkami :tak:
Ja 6 lat temu tez mieszkalam na Maczka!!!:)
Jestem za daj znac jak bedziesz w Poznaniu to sie spotkamy na kawke z maluszkami!!!!


Klariss ogolnie u mnie super ze spacerkami..My chodzimy pieszo z Patrykiem a Mloda w wozku:)najgorsze jest ubieranie..bo Mala czasem da sie ubrac a czasem nie i jak nie da to ryczy w wozku ze masakra...ale jeszcze troche i bedzie cieplo to bedzie super:)
i zawsze biore cos dla Patryka..kosiarke, pchacza, sanki jak byl snieg takze cos zeby go zainteresowalo i jest ok.Teraz chcemy mu kupic auto na akumulator jak sie ociepli:)


Specjalnie na życzenie zdjecie bodziaka od Owsiaka:):):)
IMG_5125.jpg
 
Dobry wieczór!
Żabcia faktycznie po cesarce trzeba odczekać!
Więc tym wszystkim mamom które rodziny powiększać nie chcą życzę tylko 1 kreseczki na teście :-) No i oby jak najmniej tych testów było!
Weekend się zaczął więc pewnie ruch będzie mniejszy! Więc udanego weekendu!
Próbuje uspac Małego ale poki co zdecydowanie nie współpracuje :-)
 
reklama
Do góry