reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

a_gala jako mama 3 letniego chłopca polecam jakies klocki typu wader lub auta budowlane, koparki, traktory tez tego typu co ma wader te większe a nei resoraczki, u nas to ciągle nr 1 klocki z ktorych budujemy garaze dla tych aut, do piasku z koparkami itp itd, Nawet juz z klockow Kamil buduje jakies dziwne pojazdy i mowi ze to np. koparka albo dzwig:)
nastazja sosnowiczanka
tez patrzałam na te skarpety ale moje dzieci ciągle w domu sciagaja skarpety wiec nie bylo sensu kupic, ale sa super!
inka nawet nie wiesz jak wam zazdroszczę tego morze! ale cieszę się ze i wy po tych wszystkich przezyciach ze złobkiem mozecie nabrać wiatru w żagle na "nowe lepsze domowe życie" :) korzystajcie!
Violett super ze małej się podoba, u nas juz tez super z Kamilem, a i Karolcia juz tylko ma problem z przekroczeniem progu sali hihi

jutro nasze grudniakowe spotkanie:) ale się cieszę, nei wiem jak reszta ale dzięki temu ze mialam okazję poznac dziewczyny i przede wszystkim maluchy to jakos czuję się bardziej mentalnie z nimi związana:) fajnie tak się spotkac i pogadac, ciekawe jak dzieciaaki beda reagowac:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
AGALA podpytaj mamy chlopca.

SOSNOWICZANKA biedny Alutek-zdrówka.

MAJECZKA zdrowka dla dzieci.

MILVA ile dni już Ci się okres spóźnia??

ASKO zazdroszcze tego spotkania.

Bylam na krótkim spotkaniu ze znajoma, oddala mi bluzy, a ja ta zla sklerotyczka zapomnialam jej ksiazke zabrac z domu-a wczoraj ja sobie na stole naszykowalam by pamietac, dzieciaki sie poszalały na placy zabaw-kurcze zarabisty ten plac co bylismy-wrzuce kilka fotek na grupe, sama bym sie tam wybawila jakbym byla bez dzieci.
Dzowniłam do K czy mam jechac do firmy a ten mi mówi, ze nie bo on weźmnie wypłate jak wróci, a wróci albo jutro późno albo i w niedziele, wkurzyl mnie i sie rozlaczyłam, bo nie dosc ze zalatwilam mu papierosy taniej i umówilam sie jutro do 10 na odbior, to wszystko mi sie pokonczylo i tylko 5 pampersow zostalo.
Potem jak na placu bylam to dzowni do mnie ze jednak mam jechac po te pieniadze, ech faceci.
Teraz juz w domku, najedzeni, odpoczywamy.
 
Aluś mi usnął.. Ale niech spi, moze jak wstanie to bedzie lepiej:)
Ale i tak widzę dużą poprawę z tym co było rano.

Dorotar zmienny ten twoj M. ;)

Zabcia 03.10 bardzo ładna data:)))

Nastazja tez uwazam ze są super, mięciutkie, milutkie. W tamtym roku miałam takie podobne z H&M ale z grubszą podeszwą, i nie byly takie fajne jak te. Ja wzięłam czerwone w auta i niebieskie z pomarańczowym nadrukiem. Ale tak myślę czy by nie kupić jeszcze w wiekszym rozmiarze...?

Majeczka ojej, wspolczuje. Jedno chore dziecko to koszmar a dwójka to nawet nie chcę myśleć...
 
SOSNOWICZANKA a daj spokoj z tym K, dobrze ze w koncu skonczylo sie na moim.

Przed 18 zawolalam mame i uciekalam na zakupy, musialam wyjsc troche sama z domu, nie bylo mnie 2 godzinki, ech ale co jak co ale na takie zakupy jezdzic nie lubie, bo tyle kasy sie wydaje a tego nie widac. Zycie jest tak masakrycznie drogie.
Jeszcze musze 100zl w przedszkolu zostawic i 150 w aptece po wizycie u alergologa.

Dzieci spia a ja pije z mama Desperadosa na pół i tez zaraz do wyrka.
Gdzie jestescie.

ŻABICA wow jak ja bym chciała rodzic naturalnie. A niestety miałam cc, tzn. teraz to stety bo maja dwoje cudownych Skarbeczeków, ale u mnie bylo na odwrot mimo, ze od poczatku drugiej ciazy przewidywali mi cc ja do konca zylam nadzieje, ze moze sie uda sn.
Ale najwazniejsze by Kacperek zdrowy sie urodzil.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Wam. Dziewczyny byłam dziś pierwszy raz na zumbie. Taka dziewczyna zaczęła u nas prowadzić. Było zajebiście, rozbawiłam trochę towarzystwo, upociłam się ale zmęczenie ok.
W poniedziałek postanowiliśmy pobrać Mikusiowi krew, bo jest zdrowy i wtedy się okaże co z tą leukocytozą. A w nocy z pon. na wt. wyjeżdząm na 2 tyg. do Koszalina
 
Dzień dobry
Wracamy, niestety :-(
Pogoda była cudowna! Pokochalam polskie morze jesienią :-)
Ludzi bardzo dużo

Wiecej napisze z domu. Przed nami 9godz w aucie!
 
Inka - spokojnej drogi!!!

Cisza tu, zaglądam , ale też w sumie nie ma o czym pisać, bo ciągle to samo u mnie...
Tz na wyjeździe, jutro wróci. Przyjechali teściowie i poszli z małym na spacer.
Córeczki nie będzie- dostałam @:-p Tz stwierdził, że trzeba próbować dalej- dowcipniś:sorry2:
 
Hej

Ja dzisiaj rano bylam na gieldzie, kupilam dziecia troche ubranek, sobie kupilam 3 koszule:)
Wydalam troche kasy no ale trudno.

Dzisiaj ide z kolezankami na dyskoteke;) Ciesze sie strasznie bo juz nigdzie towarzysko dawno nie wychodzilam:)
 
reklama
WIOLA ale Ci fajnie.

MILVA to dowcipniś:-D

INKA odezwij sie jutro jak droga.

Dzień zlecial, czekamy na K, malego usypiam, dzieci wykompane.
 
Do góry