reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

rojku piękne maleństwo ;-) Aniela fajne imię,Mieszko bardzo mi się podoba,ale ja po śmierci mojego taty postanowiłam,że jak urodzę chłopca będzie to Krzyś i koniec,ku trzci osoby,która zacharowywała się na śmierć dla mnie i mojej córki,w momencie w którym byłam praktycznie zdana tylko na siebie.

Moja Fruzia ogląda Króla Lwa 2 :cool2: dzisiaj pewnie pobuszuje do 3-4 w nocy...ehhh
 
reklama
bajeczka widze, ze Wam tez szybciej poszlo wybranie imienia dla dziewczynki:-)
oj tak dla dziewczynki bez problemu. Dla chłopca z reguły podoba mi się polskie imię ale odpowiednik angielski już nie. Albo mojemu M coś nie pasuje, więc narazie nie wymyślamy. Poczekamy do 20 tygodnia jak nam powiedzą co tam w środku siedzi, wtedy będziemy myśleć.
 
Bajeczko mi się właśnie z angielskich bardzo podoba odpowiednik polskiego Krystiana,Krzysztofa właśnie no i David. A Deklan ma jakiś odpowiednik Polski? Kumpeli syn ma tak na imię...
 
bajeczka ja mam ten sam problem, bo imiona podobaja mi sie po polsku, ale w przetlumaczeniu na niemicki brzmia okropne.
Bo mnie podoba sie tez zwyczajnie Mateusz, ale po niemiecku mi sie nie podoba, a po polsku nie zostawie, bo beda se jezyki platac...

rojku
sliczny maluszek
 
Aph, bardzo mi przykro... :-(Trzymam kciuki, zebys szybko wrocila "do siebie". Pewnie to zadne pocieszenie dla Ciebie teraz, ale chociaz sprobuje, gdyz wlasnie odwiedzalismy moja kuzynke, ktora starala sie o dzidziusia ponad rok temu, i stracila ciaze.. jednak juz po miesiacu zaszla znowu i wlasnie powitalismy slicznego, zdrowego chlopczyka. Ktos tu ladnie ma napisane w podpisie, ze dzieci zmieniaja czasem termin przyjscia na swiat, Twoje pewnie tez przyjdzie niedlugo..:blink:
Badan na tokso nie bede robic, doszlam do wniosku, ze nic to w moim zyciu nie zmieni. Faktem jest, ze bardziej niz przed ciaza dbam o higine w kuchni,tak jak Ankarianna osobno kroje mieso, wyparzam za kazdym razem deske, przestalam jesc gotowe jedzenie w miescie (cholera wie co sie dzieje za ta lada). Wyniki badan nie zaszczepia mnie na tokso, a jesli ta chorobe juz mialam, to nie zmienia faktu ze w miesach i odchodach naszych pupili jest mnostwo innych chorob, wiec ekstra higiene trzeba tak czy siak kultywowac w tym szczegolnym dla nas okresie.
Pozdrawiam :happy2:
 
Mathias to osobne imie, a Mateusz to Mateus. Niby nie za duzo zmiany, ale juz mi sie tak bardzo nie podoba. A nie chce w domu mowic Mateusz, a w szkole Mateus beda wolac. Jak bedzie malutki to mu sie mieszac bedzie. hmm...no nie wiem...
Mateus chyba tez sie z h pisze Matheus. A sama nie wiem, oni taka glupia pisownie maja.
 
Ostatnia edycja:
Tejenko mamy jeszcze dużo czasu przed sobą ;-) A Mathias mi się nie podoba bo ze śledziami mi się kojarzy...
 
Jednak najmłodsza to chyba ja jestem, bo mam 20:rolleyes:. Teraz tylko będę czekać na wizytę u mojej gin, a później zaczniemy z przyśpieszeniem planować wesele, to już postanowione:cool2:

Aga:-)
 
reklama
firanka ja to samo skojarzenie mialam;-) no wlasnie mamy jeszcze sporo czasu, ale jakby Wam co ciekawego o uszy sie obilo, to opowiadajcie nam zaraz dziewczyny:-)

27012701 o to nie tylko tu mamy mloda mame, ale i panne mloda. Duzo cierpliwosci w planowaniu i urzadzaniu wesela. Ja bylam szczesliwa jak juz bylo po i wszyscy wyjechali;-)
 
Do góry