reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dota super ze juz po szczepieniu jestescie no i musze ci powiedziec ze ty ostatnio czesto hmmm... rżysz !!!??jak taka dobrze wyjeżdżona klacz....:-p

:-D:-D:-D:-D:-D

Viki brawo ale masz zdolnego synka :tak::tak::tak:

Stefcia od razu ulubiony, czasem popatrze jak jestem w domu a i kuba lubi jak spiewaja

Kata roboty mam od cholery bo sezon skladania zeznan sie skonczyl ale za to jest teraz czas zwrotow nadplat wiec do lipca to zapierd... ze szok. Ciagle tylko zajecia musze robic a potem jeszcze wszystko co sie z tym wiaze i tak do konca zwrotow, to wszystko przez tych co zaleglosci nie placa :angry::angry::angry: glownie z mandatow co mamy w dziesiatkach tysiecy :angry::angry::angry::angry::angry:

Dotka ja tez tesknilas za widokiem Ciebie w locie :-D:-D:-D

Paula a Ty co sie lenisz, pisz tu szybko :tak:

Sylwia super ze sie zguba znalazla, ja wczoraj znalazlam buty ktore mi zginely po pierwszym uzyciu,

Moj juz spi bo tym jak mnie wyprowadzal z roznowagi, uparl sie na zabawe szklanymi pokrywkami od garnkow, potem nie chcial sie ubierac, potem nie chcial jesc wiec dalam mu smoczka i do lozeczka to wyl jak oszalaly, wiec go wyjecham i chyba przemyslam bo zjadl mleko i poszedl juz spac bez problemu.
Ja mu pokaze kto tu rzadzi, nie bedzie mnie placzem bral i na glowe wchodzil.
Musze koniecznie te pokrywki gdzies przelozyc bo codzienie do tej szuflady wieczorem chce zgladac.

A do tego bylam z nim w carrefourze, i tam zrobil kupe, przyjechalam do domu, mysle przebiore go i wyjdziemy jeszcze przez dom, a jak sie okazalo to kupe mial na polowie plecow :szok::szok::szok:, piewrszy raz mu sie to zdarzylo :szok::szok: wiec przebieranie pranie body i odechcialo mi sie spacerow :baffled::baffled::baffled:

A Wy co tam, jest tu ktos??
 
reklama
no i mam pytanie do mam których maluszki mają kubek niekapek AVENT....Wasze też kapią???-przez ten niby odpowietrzacz? nie wiem czy nasz jakiś felerny??? kupiłam już drugie ustniki i to samo sie
dzieje :-(



Kasia, nie wiem jak niekapek, ale z butelki ze smoczkiem aventa też mi leci czasami przez odpowietrznik. Trzeba parę zary spróbować zakręcić i sprawdzać czy nie leci przed podaniem dziecku.

Cześć Wszystkim!
 
Jutrzenko-ja tak Cię nie nazwałam :-D:-D:-D:no::no: uważam że jesteś bardzo kożeleńskaaaaaaa:cool2::tak:;-)

Kasia Ty nie, ale byly takie dwie lobuzki ;-);-):-p:-p

a z kubkiem nie pomoge bo u nas ze slomka sie sprawdzily i tylko takich uzywam dla kuby

i mi tez brakuje tej duzej ilosci postow co kiedys, teraz wieje nuda na forum :confused::confused::confused:
 
a moja Gaja to chyba sie z Pablem zgadala bo ciagle AM am i am am no i wchodzi na kanape i pokazuje mi palcem ze chce banana a jesc przy niej to nic nie mozna bo awantura !!
ale jutrzenko a propos wkurzania to dzis mi wywalila z reki lyzeczke i wszystko dookola musialam wycierac ehhh teraz ma kare - nie moze siedziec przed kompem :) niestety nie dalo sie jej zmusic do kleczenia na grochu...
 
a niekapek to dla mojego dziecka fajna zabawka a mam chyba wszystkie dostepne na rynku hehe niestety moje dziecko nie pije :) w kogo ona sie wdala z ta abstynencja ??
 
Cześć Laski:)

Łojojoj ale jestem w plecy:szok::-(;-)
Ale zaraz przystępuję do lektury ... strasznie mi Was brakuje, ale naprawdę ostatnio nawet na sen mi czasu brakuje:baffled:. Ł w domu ... szuka roboty, na razie bez rezultatu, kasy zero, weny brak a do tego wróciły nam nocne koncerty Wiktorkowe:crazy: ... wychodzą nam dwie górne trójki i coś na dole, ale "co" to nie wiem, bo nie da sobie zaglądnąć ... ale widać że cierpi, zwłaszcza nocami:-(

Wypad niedzielny na grilla z wędkowaniem o dziwo się udał, teściowa bardzo się starała schodzić mi z drogi, więc spięć nie było, a pogoda super ... aż się żyć chciało:happy2:.

No to u nas chyba tyle ...

Oooo ... jedno doczytałam .... STEFANKA WRÓCIŁA!!!!:happy2:

Skoro nic nie piszecie to ... Edit:
Stefcia mój Wiktor też z niekapka pić nie umie, ostatnio coś się do rurki przystawił ale bez rewelacji:baffled:
Kacha miło Was widzieć:) Całuski dla Prezesika:-):-):-)
Jutrzenka no tak to już jest, że nami dzieci rządzą ... ale "dyscyplina" musi być;-):-D
Sylwia super że pamiątka się znalazła:-). Ja tak bez przerwy chodzę za Wiktorem i poszukuję, to smoczka, to pilota, to telefonu itp. ... a schowki to on ma niesamowite:confused:
Viki gratulacje dla Damianka no i dla Ciebie ... twoja krew:tak:
Kata-woj ja czuję się ostatnio dokładnie tak samo, cały czas jestem zmęczona:baffled: ... może to jakieś wiosenne przesilenie, albo coś??
Kasia niekapka Aventa nie mam więc nie pomogę, ale fakt faktem, że butelki przeciekają:tak:
Kal.aga to mąż może być niezłą atrakcją na mieście jak tą kosiarką do pracy zajedzie:-D
Grzechotka no coś Ty? Tak sobie głęboko w nosie Kubuś grzebie:szok: ... artysta jeden:)
Dotka super, że szczepienie minęło ... my też mieliśmy niedawno to spóźnione "odra, świnka, różyczka" i też się martwiłam, ale obeszło się bez kłopotu:-)

No to na dziś tyle ... dla niewymienionych BUZIAKI:):):)
Dobranoc ...
 
Ostatnia edycja:
kurcze Kuba miał chyba jakiś skurcz w nodze-bo tak sie po kąpieli wydarł że aż niepodobne-i ciagle podkurczał nóżkę!!!!teraz jeszcze szlocha przez sen.

a ja sie poparzyłam myjąc wannę dla Kubusia -bo mój J tak nabuzował w piecu że temp wody na piecu było ponad 100stopni!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:aż w bojlerze się zagotowało!!!

Jutrzenka-to goń te łobuzki :tak::-p:-D
dzięki dziewczyny za wieści niekapkowe.

a gdzie reszta????
 
Oj Kasia Kasia uwazaj na siebie babo jedna;-)

Magda hejka:-)

Nasz Krzysio po tym szczepieniu poszedł spaciu juz po 19-tej...lekarka mowila,ze moze goraczkowac...dalismy mu czopek tak na wszeli wypadek...no zobaczymy jak todzis bedzie...

Ale Hanka dała czadu,nie? alkoholiczka jedna...biedny Kisiel...
Idę dolac sobie piwka bo jak to mawia moja koezanka:saharaaa;-):-D

Alcooliques03.gif
 
Dotka piwo o tej porze nie poznaje Cie droga siostro :baffled::baffled::baffled:, ja zawsze myslalam ze Ty niepijaca :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Kasia bidulko :no::no: wspolczuje :tak:

Monia powodzenia dla Ł w szukaniu pracy, :tak::tak:

Stefanka z grochem nie probowalam, ale kto wie ;-);-):-):-), moze narazie zacne od kleczenia na podlodze a jak to nie pomoze to groch rozsypie ;-)
 
reklama
Do góry