reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

elcia ja przeszukuję operatorów telefonicznych bo w maju kończy mi się umowa i mam zamiar zmienić orange na playa. i tak sobie czytam co mają w promocji. wolałabym kartę :sorry2: bo teraz mam mixa.
ma może któraś z was telefon w playu?
 
reklama
Sylwia to spróbuj je przerobić też w tym programie co go podałam ;-) Powinno być wszystko git :tak:
Paula, tutaj zapłaciłam za tego misia 25 funtów w Argosie, a w Mothercare jest taki sam za 40 funtów, jedyne 15 funtów różnicy;-) Na Allegro coś w granicach 150-200 zł się waha, ale myślę, że warto kupić, przynajmniej dla tych dzieci, które mają takiego świra na punkcie tańca jak Oliś ;-):-p
Nie wiem po kim on taki muzykalny:confused:Ja i biologiczny ojciec Olisia to z tańcem mamy niewiele wspólnego, może ten cały zespół go do czegoś zobowiązuje ;-)
 
aaaa paula zapomniałam się zapytać w jakiej butelce jupika ty znalazłaś niekapek? bo ja kupiłam ale on ma zwykły dziubek i nie pierdzi przy otwieraniu jak pisała kasia :confused: może coś źle doczytałam :baffled:
 
Czesc, i ja sie witam....:-) Od rana latam, bo najpierw z Oliwierem do klubu dla maluszkow, a potem do miasta, na spacer no i tak zeszlo.....:sorry:

Sylwia- ja mowilam, ze bez facetow nie byloby tak zle.....ale po dluzszym zastanowieniu, masz racje nie byloby Oliwierka....a ja chce zeby byl....:tak::-)

Ide obiad szykowac....
 
Hej Ciotki:)

Młodzian śpi, stary w trasie, a ja wreszcie mam spokój i kawkę sobie piję:tak:.
Wczoraj o 23.50 kolejna moja kumpela urodziła! Tym razem dziewczynka:-). O 20 przyjęli ją na oddział a po niecałych 4 godzinach już mała Kinga była na świecie ... także poród szybciutki. Obie czują się dobrze i to najważniejsze:-)

A co do facetów ... to ja jednego jestem pewna ... choćby nie wiem co się wydarzyło, zawsze będę pamiętała, że moje największe szczęście (czyt. Wiktorek) zawdzięczam właśnie Ł.;-). I to zawsze będzie jego największa zasługa:tak:

U nas pogoda beznadziejna.... od rana wietrzysko takie, że łeb chce urwać, co chwile zamiecie śnieżne, a po chwili piękne słońce ... wariatkowo:crazy:

A powiem Wam, że mój Wiktor ostatnio powrócił do nocnego jedzenia i budzi się z takim płaczem, że tylko flacha mleczka go uspokaja ...:crazy: .. i taka ostatnio jestem niewyspana, że szok:szok:.
Wczoraj o mały włos bym garnek spaliła, bo sobie kimnęłam a woda się wygotowała i mięsko uprażyło:baffled:

Buźka:)
 
witajcie
Kuba śpi to wpadłam na chwiołkę:tak:;-)
dziś cd.z fotkami-redukcja czerwonych oczu itd.żeby były gotowe do wywołania -ale to już J się tym zajmuje.:tak::-p

Kata-
Langue14.gif
MDR85.gif
nie mogę ale masz Avatar
78.gif
-ale chyba powinnaś brunetkę trzasnąć-no chyba że się malnełaś :tak::-D:confused:-zatkało mnie pozytywnie!!!!
z tym mokrym praniem -to u nas tak samo!!!-wysysacz!!!:tak:najpierw wyciąga z pralki-potem niesie ze mną miskę wyciąga z miski i trzepie
77.gif

z tym kubkiem-to jest woda Jupik niegaz.smakowa-korek niekapek -pierdzi...wtedy kiedy Kuba butelkę ściska
MDR99.gif
a nie tak sam z siebie:no::-D

Madzia-gratki z okazji urodzin dla rodziców Kingi-a dla malutkiej zdrówka!!!
 
hej ponownie
no więc przezyłam chwilę grozy kuba sie obudził i miał drgawki i ledwo na oczy patrzył cały czas mrużył oczka i tarł i usiedziec nie miał siły jak sie okazało to miał 39 temperatury dałam panadol ale nie pomogło zadzwoniłam do lekarza żeby do nas przyszedł bo jeszcze śnieg zaczął padac więc nie bedę wychodzic z nim w taka pogoda z taka temperatura
no więc jakis wirusek się przybłąkał dostał antybiotyk no i cały czas przeciwgoraczkowe nawet takie silne w czopku potem mu juz spadła goraczka więc troche rozrabiał zjadł nawet obiadek ładnie i znowu padł bo znowu temperatura mu podskoczyła ale nie moge mu jeszcze nic dac teraz to juz mu chyba tego czopka wsadze kurcze :angry::angry:edit
kasiamaj testy na rączce robili i powiem ci że kuba bardzo spokojnie siedział bo był zainteresowany tym co robili mu nakładanie testerów trwa chilke może 5 min a potem to już nie musi siedzieć nieruchomo . Tam te zanbiegowe bardzo fajne były gadały do niego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry