reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Witajcie Kochane:-)

Sto lat dla przystojnego blondaska Marcelka :-)

Dziewczyny wejdźcie sobie na kwietniówki 2008 i przeczytajcie o niejakiej masiek, która nawet stała się modem. Szok po prostu jak można ludzi w konia zrobić i zdjęcia cudzego dziecka wykorzystać:szok:
 
Brr aż mnie zmroziło, ale szkoda dziewczyny.

Kochane mam pytanko, czy Wasze Stworki was gryzą?
Wiktor jak tylko poczuje kawałek ciałka od razu się wpija swoimi dwoma dosc ostrymi ząbkami. I nie wiem jak mu przemówić ze nie wolno bo boli :-(
W ogóle mam niezła jazdę z nim ostatnio, bo wspina sie na wszystko, ale jest jeszcze za słaby, wiekszosc prób kończy sie upadkiem. wiec trzeba go uwaznie pilnowac, zero wytchnienia.:sorry2:
 
A o nas nikt nie pyta????

Cały weekend sznowny pan D siedział na kompie!!! Dlatego nas nie było!!! :wściekła/y::wściekła/y:
Nie no sorry, w sobotę rano był na RYBACH!!! Monia wiem co czujesz...
Komp, ryby, komp, ryby... i tak w koło!!!

Sto latek dla PREZESIKA i dla MARCELKA!!!

Madzia u nas ząbków brak!!! :-D:-D:-D

Byliśmy w sobotę u ortopedy:-) i zakaz stania!!! :szok:Ciężko to zrobić bo ona nawet przy ścianie potrafi stanąć, :szok:pomijam już łóżeczko, łóżko, meble... Nawet jak ja stoję to się o moje spodnie łapie i staje.:szok::no: Ale pan doktor powiedział że trzeba ją na cztery łapy od razy kłaść. Powiedział że super że raczkuje, ale na stanie jeszcze za wcześnie.
Jak się nie da jej upilnować to mam jej kupić takie zdrowe buciki za kostkę i już... Ona w łóżeczku to dookoła już wędruje... I weź tu jej upilnuj!!! :no::-D
;-):-) Ahhh... ta moja łobuziara... :tak:

Ja byłam u teściowej na cudownym spotkaniu chyba w czwartek.
brrr... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nic nie piszę bo... brrr....
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARCELKA NA 8MIESIĘCY DUŻO ZDRÓWKA
KASIA przeczytałam normalnie szok:szok::szok:ale chyba już nie ma zdięc wykasowane a może ja żle szukam....
MADZIA mój ma ząbki ale jeszcze mnie nie ugryzł :-)
MIŁEGO DNIA!!!!
 
reklama
witam ;-)

sto lat dla Prezesika naszego i Marcela :-):-)

Paula u ortopedy nie byłam, mała sama wstaje nic nie poradzę, dziecko samo się rwie :dry: buciki ma ;-) my też bez komp cały weekend bo ten dziad siedział :wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:

nie śpimy od dwóch dni i nocy. padam.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a co do zębów to P. ma już bliznę na ręce od jedynek Nelki :-D:-D

i ona uwielbia jeszcze ciągnąć za włosy :dry: już połowę mi wydarła :confused::baffled::baffled::szok:
 
Do góry