reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

olisku buziaki z okazji miesiecznicy:-)

a my dziś na obiadek jedziemy do teściowej....

i zdradze wam sekret......
pojutrze
we wtorek...
wraca mój mężuś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rofl::-):-D:-p:cool2:
 
reklama
Dzień dobry :-)

Olisiu
Wszystkiego Najlepszego, Buziaki i Uściski od nas :tak:


Viki
:-):-):-):-D


A i my na obiad do teściowej...steskniła sie za swoim ukochanym wnusiem ach :-D


Miłej Słonecznej Niedzieli!
 
Dzień dobry :)

Olisiu STO LATEK dla Ciebie Słoneczko :-):-):-):-)

U nas również zawieszenie broni od wczoraj choć wcale się na to nie zapowiadało ... achhhhhh te chłopy !!!:szok:

W nocy nie mogliśmy spać bo taka duchota że szok, Wiktor teraz siedzi w bujaczku w samym pampersie normalnie bo w bodziaku całe plecki miał mokre ... biedaczek:baffled:

A zaraz wybieramy się na jakiś spacerek ... Tatuś zabiera Mamusię i Syneczka !!!! Niesamowite !!!! I to nie na ryby !!!:szok::-):-D
A jutro do pracy ... znów ... brrrrrrr:-(

Miłego dnia Babeczki :)
 
Monia,
Na wakacjach mój mąż wymyślił że kupi sobie wędkę i będzie sobie od czasu do czasu wędkował...pamiętając Wasze opowieści o weekendowych wyjazdach aż mnie zmroziło. Udało mi się skutecznie odwieść od tego pomysłu :-)
 
Olisiek dziękuje za wszystkie życzonka:tak: Alex lepiej nie pytaj o której poszedł spać, bo padniesz;-) On nie poszedł spać wczoraj tylko dopiero dzisiaj o 3 :szok::szok::szok:
Sylwia rozbawiłaś mnie tymi piersiami z kurczaka :-D:-D:-D
 
A no bardzo cicho. Gdzie Elcie, gdzie Stefanki...? :errr:
Mysmy troche polazili z Oliwierciem, ale zaczelo padac, wiec juz w domku. Oby jutro lepiej, bo z domu chce mi sie wyjsc...
Milego popoludnia, caluski...
 
reklama
witajcie lasencje moje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ja sie za wami steskniłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
my juz w domciu po poprawinach byo super ,Oliwcia tancerka nasza tak sie cieszyla ze szok cay czas by tanczyla potem wkleje fotki
buyiaczki dla kochanego Prezesika naszego najdrozszego sto lat!!!!!
 
Do góry