reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
sluchajcie tak sie zastanawiam...wiem ze temat byl juz poruszany sto razy ale hehhe
moj Gajutek je:
sniadanie: 210 ml mleka
2 snidanie: pol sliczka owockow lub deserku
obiad: 210 ml mleka
podwieczorek: pol sloiczka warzywek ew. z indykiem, kurczakiem
przed kolacja: 180 ml mleka
kolacja:180 ml mleka
i jak uwazacie to malo czy duzo?? bo jak jej dawalam cale sloiczki to zjadala ale pozniej nie zjadala alej porcji mleka...
 
Stefanko nic dziwnego, że po całym słoiczku nie zjadała mleka bo słoiczek można traktowac jak pełen posiłek:tak::tak: Ja przynajmniej tak robie:-)
I wydaje mi się, że Gaya je dużo:blink::sorry2:

Jest sprawa:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Codziennie kombinuję i wymyślam co zrobic na obiad:wściekła/y: i ma już troszkę tego dosyc:wściekła/y: I pytanie moje jest takie : czy ktoś chciałby zostac moją kucharką???:-p:-p:-p Hehe żartuję;-)
Myślałam o nowym wątku gdzie pisałybyśmy co mamy albo planujemy dzisiaj na obiad. Może byłybyśmy natchnieniem dla siebie nawzajem:confused::confused:
Wiem, że mamy już wątek "no to gotujemy" ale rzadko się z nigo korzysta i ma on raczej przepisy "z górnej półki", wiecie cieciorki itp.:-p:-p
Co Wy na to????

Właśnie się zorientowałam, że mam wygięty jeden klawisz w klawiaturze:szok: I nawet wiem kto to zrobił:dry::dry: ten mój mały szkodnik o imieniu Marcel:szok::szok:
 
hmm moja urocza kolezanko sylwio m. !! cieciorka kosztuje ok 70 pikaczy!!!!!!
wiec proponuje ci na obiad zrobic zupe krupnik ktora sie nauczylam robic od swoich slodkich kolezanek z forum. a na obiad rybke smazona z ryzem i np. pomidorami!!
aaaa jeszcze jedno czy uwazasz ze powinnam jej dawac mniej mleka a wiecej sloiczkow??
 
A da się zrobic na obiad coś z powietrza?? bo tylko to mam w lodówce:-p:-p:-p
Dzisiaj mam pomidorówkę:tak: I u nas nie ma luksusów z dwóch dań:no: Zupa and that's it:-):-):-)
Nie wiem czy powinnaś czy nie powinnaś dawac mniej mleka bo nie jestem żadnym specjalista w tej dziedzinie:sorry2: Ja daję tylko rano i wieczorem no i jogurcik w ciagu dnia:tak:
 
hej Baby :-):-):-)
wróciłam :-)

nieee chce mi się czytać coście tam naszkrobały...wybaczcie

Sylwia, jako że po podróży jesem wiec obiad u mnie był szybki acz pyszny:

piersi z kurczaka - osolone, popieprzone, przyprawione curry - do piekarnika na folii i oleju
jak już piersi dojdą układam na nie pokrojony pomidorek i ugotowane pokrojone ziemniaczki - polac oliwą i spowrotem do piekarnika żeby się ziemniaczki zapiekły.
Proste szybkie pyszne :))

Stefanka,
u nas 210 ml mleka rano i na noc przed snem, a w ciagu dnia: kaszka, obiadek z mieskiem, deserek marchewka lub owoce.

aaaa Dota,
mam nadzieje ze Krzysio nie ma koszmarów przez Wiktorka!
 
Ostatnia edycja:
hej ;-)
ja tez tak jak sylwia mleko rano i wieczorem i w nocy :dry: a tak to deserek zupka danonek ;-)

eh napisze później bo dzidzia jęczydlo włączyła :dry:
 
reklama
Dzień doberek :)

U nas burza :-)

A ja mam doła ....
Więc weny też brak :-( ...
Ł pojechał z Wiktorkiem do teściów, ja jakoś nie miałam ochoty na to wspaniałe spotkanie i już w domu świruje bez mojego maluszka :angry::angry::angry:
A doła mam oczywiście dzięki Ł ... ach Ci faceci, a zwłaszcza ten mój !!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Brak słów po prostu ... jak nie gry na kompie, to ryby i ryby i ryby .... już mnie normalnie nosi ... i przez to cały czas są wojny w domu a mnie już sił brakuje ... wrócę do pracy po urlopie bardziej wykończona psychicznie niż byłam przed!!! :-(

A już nie smęcę ... wybaczcie ...

Sylwia u nas dziś gołąbki od mojej mamusi ... ale sama bym nie zrobiła:-p
Magdalenka witaj Babeczko :-D:-D:-D
Stefanka u nas mleczka o wiele mniej bo po 120 ml o 8, 13, 17 i wieczór 240ml kaszki. Poza tym słoiczek zupki w południe i deserek o 18. I trochę mnie to martwi, bo mleko wyraźnie już mu nie smakuje i nawet te 120ml jest mu ciężko wcisnąć :baffled:

Miłej soboty dla Wszystkich (bo ja na pewno takiej nie będę miała po powrocie męża od "ukochanych" rodziców, którzy jak zwykle dołożą swoje ...)

 
Do góry