reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ale pusto tu :confused: zazwyczaj miałam 10 str do przeczytania o tu od wczoraj rano 2 :sorry2:
kacha cieszę się że z Olisiem w porządku wszytko :-) ma mnóstwo energii więc wiadomo że jest ok :-):-):tak:
atata miło mi Cię poznać bo wcześniej nie miałam okazji :-)
grzechotka sałatka z młodych warzyw najpyszniejsza :-)

u nas strajku z jedzeniem ciąg dalszy :dry: tzn w dzień wszytko beee - deserek, zupa nawet mleko zazwyczaj jadła po 180 i ciągnęła jeszcze pusta flachę a teraz 30 ml i koniec :baffled: no i w nocy nadrabia i je co 2 godz :angry:

ma w d... raczkowanie i leżenie na brzuchu bo zaraz sama ląduje na plecach ale wczoraj ustała z 5 sekund sama ale zaczęłam piszczeć z podniecenia i baaaaaaaach dziecko na paszczę poleciało przez głupią matkę :-D:-D:-D

dziś pobudka o 5.30 :dry: i teraz o 8 padła zmęczona :dry: a ja sie już nie położę bo kawa szatan działa ;-)

wstawać mamuśki!
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Adasia i Eryczka :tak:

Elciu widziałam ten filmik, dzieciak niesamowity jest :-) Ja już nie śpię gdzieś od 4, bo moje kochane dziecko zadbało o to, żeby mi przypadkiem od spania oczy nie zgniły ;-) Chodzę teraz jak zombie, a kawka g... daje :sorry2:
Grzechotka, podrzuć troszkę tej sałatki, w brzuchu mi burczy ;-):-p
 
Witam Was Cieplutko :tak:

Adasiu, Eryczku STO LAT i BUZIAK OD WIKTORKA :-)
(Halo mamy solenizantów!)

U nas jako tako, ja mam wielkiego stresa przez podróżą...jutro wyjeżdzamy na wakacje...może nawet będę za Wami tęsknic :sorry2::cool2:
Jak wyjadę to może za dużo w tym czasie nie piszcie, żebym potem nie miała za dużo do nadrabiania :-)

Grzechotka narobiłaś mi smaka na tą sałatkę, a przed podróżą nie bedę sie babrać w brudnej robocie ;-) wysyłaj mi szybko tochę!
Ataata trzmamy kciuki, ale się odezwij...bo obiecujesz obiecujesz, a potem się nie odzywasz!
Diankus u nas pobudki codziennie o 5 :-D można się przyzwyczaić :cool2:
Elcia takie widoki mi się źle kojarzą :sorry2:

a ja Wam pokażę człowieka nauki:
http://www.youtube.com/watch?v=xjFWcdpyHGU
 
sto lat i moc buziaków dla Eryka i Adasia od Nelki :-)

magda_lenka
więc życzymy udanego urlopu :-) przywieź mi tu jakiegoś przystojniaka ha ha ;-)

coś miałam pisać ale umknęło :dry:

edit.
już wiem

kacha ja też zombi dwie kawy działają jak soczek wrr strasznie niskie ciśnienie na dodatek wrr:angry::angry: i humor do bani :dry:

zauważyłam że ja to zazwyczaj narzekam :zawstydzona/y: chyba mnie jakaś depresja w środku lata złapała :dry:
 
Ostatnia edycja:


magda_lenka
więc życzymy udanego urlopu :-) przywieź mi tu jakiegoś przystojniaka ha ha ;-)

hmmm jak się znajdzie taki co będzie chciał być do maski przywiązany to Ci go podwieziemy.
Właśnie marwiłam się jak my sie zabierzemy zw wszystkimi gratami...głównie rzeczy Młodego, ale udało nam się pożyczyc bagażnik dachowy, więc jest nadzieja.

a co powiecie na wakacje na bora bora :-)
http://www.panoramio.com/photo/6669052

a tu cos dla tych co nie lubią upałów:
http://www.panoramio.com/photo/121227
 
Ostatnia edycja:
haha dzięki Magda_lenka :-) pytaj po kolei może jakiś naiwny sie znajdzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jakos sie pomieścicie ale wiem jak to z dzidzia i jej rzeczami bo raz poszła na noc do mojej matki (byłam na weselu :-) ) i już miałam torbę podróżną pełną ciuszków butelek zabawek itd a co dopiero na urlop :sorry2:
 
Diankus a co na to tatuś Neli ??


A tu jeszcze sobie pośnijmy:
5135258.jpg
 
reklama
Magda_lenka święty to on nie jest... 2 m-ce temu spotykał się z jakąś... jak jest teraz? nie wiem i szczerze mam to gdzieś... :cool2:

idę z Nelką bum bum :-)
 
Do góry