reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

jeżeli chcesz wstawić takie suwaczki i np błyszczące zdjęcia to najpierw musisz je sobie stworzyć na stonach np

Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www
Ślub Wesele śluby wesela ślubne weselne na ślub na wesele ślubu organizacja wesel ślubów
Lilypie : Free Baby stuff

a błyszczące zdjęcie
Glitterfy.com - Glitter your Pictures, MySpace Glitter Graphics
nastepnie wcjodzisz w ustawienia atam w edytuj sygnaturę tam wstawiasz kody które stworzą się do suwaczka i zdjęcia są to BB code

zdjęcie pod nickiem musisz wpisać w mój avatar tam możesz wkleić zdjęcie z komputera poprzez przeglądaj

natomiast jeżeli chcesz wklejać więcej zdjęć robimy to na wątku galeria i tam najlepiej stwórz sobie album np na stronie
Fotosik.pl Darmowy Hosting na Fotki Zdjęcia i Obrazki

i tam do każdego zdjęcia także będziesz miała kody BBcode te kody wklejasz w posty zapisuje i pojawiają się wszystkim tu obecnym.
powodzenia

ach i jeszcze jedno nie pisz posta pod postem czyli wiadpomość pod wiadomością jak chcesz coś dopisać to kliknij edytuj w prawym dolnym rogu twojego postu i będziesz mogła zmienić bądz dopisać coś do swojej wiadomości
 
reklama
Elciu może Oliwia przechodzi jakiś nocny kryzys :baffled:
juz sama nie wiem...tez jakiś czas tak miałam że po kąpieli darcie jakby skóre z niego ściągali i częste pobudki z płaczem.
Mam nadzieję że to szybko Oliwii minie!

A u nas własnie zaczęła się burza..może dzięki teu Wiktor dłużej pośpi...dopiero co udało mi się go położyc pierwszy raz dzisiaj :confused:
 
Witajcie!!!:-)
Stefa nie kupuj tego krzesełka fisher price...my takie kupiliśmy Krzysiowi.....:-p

Ja je kupiłam już na poczatku marca, od razu rozłożyłam...no troche się zamotałam przy tym rozkładaniu....ale jest śliczne i bardzo stabilne....teraz lezy w kartonie na balkonie:-D

Pozdrawiamy wszystkich chorowitków....oby szybko przeszło:tak:

My tez po spacerku.....a teraz tak się zachmurzyło, ciemno.....brrrr...No ale cos tam mówili w pogodzie, że jakieś zmiany będą:tak:

Cos tam miałm jeszcze napisać...skleroza.....:baffled::rofl2:....

pa
 
Magda mój tez robi strajki i śpi raz dziennie juz tylko ale za to zaczyna przesypiac całe nocki no do 4 to juz prawie cała noc teraz też z rykiem spać poszedl a już taki był zmeczony ale nieeee będe walczył:-D

u nas tez pogoda troszke sie ochłodziła na szczęście bo już wytrzymać się nie dało
 
Hej dziewczynki.
My już po spacerku:confused: Jak zwykle ubraliśmy się całkiem na letniaka i wyszliśmy. A tu zonk. Na polku chłodno ale za to obrzydliwie duszno. No i grzmiało i nawet kilka kropelek deszczu poczuliśmy więc po 30 min wróciliśmy. I co? Przestało grzmić a deszcz nie pada:crazy::crazy::crazy: Ale nie chce mi się znów wózka wyciągać z piwnicy więc zostajemy w domku.
 
Magda mój tez robi strajki i śpi raz dziennie juz tylko ale za to zaczyna przesypiac całe nocki no do 4 to juz prawie cała noc teraz też z rykiem spać poszedl a już taki był zmeczony ale nieeee będe walczył:-D

u nas tez pogoda troszke sie ochłodziła na szczęście bo już wytrzymać się nie dało

Kurcze u mnie tez było z płaczem, ale to nic.
Ile Kubuś Ci przesypia za ten jeden raz?
Bo ja bym nie miała nic przeciwko, gdyby Wiktor podpał dłużej nić 40 minut.
 
Hej dziewczynki.
My już po spacerku:confused: Jak zwykle ubraliśmy się całkiem na letniaka i wyszliśmy. A tu zonk. Na polku chłodno ale za to obrzydliwie duszno. No i grzmiało i nawet kilka kropelek deszczu poczuliśmy więc po 30 min wróciliśmy. I co? Przestało grzmić a deszcz nie pada:crazy::crazy::crazy: Ale nie chce mi się znów wózka wyciągać z piwnicy więc zostajemy w domku.

hehe u nas ta burza co to niby dopiero sie zaczeła..gdzieś zniknęła. Trochę popadało i przestało ;-)

no i sory że tak post pod postem :zawstydzona/y::-p;-)
 
Dzien dobry

podoba mi sie wasza dyskusja na temat jezykow, u nas tez jest ciekawie, mamy zamiar jesli tylko sie uda nauczyc Zakiego mowic w 3 jezykach (polski, arabski, wloski), mam znajomych gdzie dzieci bez problemu mowia w 3 a nawet 4 jezykach wiec wszystko przed nami; jedyne co musimy uwazac to to jak ja rozmawiam z mezem poniewaz my rozmawiamy po polsku no ale to jest taki niegramatyczny polski, poniewaz moj maz uczyl sie tylko tyle co pracowal z polakami wiec czasami ciezko jest nas zrozumiec z zewnatrz; jak dzwoni do mnie do domu to moja mama umiera ze smiechu poniewaz zaczynamy rozmowe po wlosku, pozniej przechodzimy w polski a konczymy po arabsku wiec jest super; no ale moj maz mowi na tyle dobrze ze bez problemu dogaduje sie przez telefon z moja mama, wiec mam nadzieje ze Zaki tez bedzie super uczen i sie nauczy te 3 jezyki :tak::tak::tak:

a tak po za tym to moje dzieck ojest niesamowicie uparte, nie chce jesc kompletnie mimo ze jest glodny, on sobie wybiera co bedzie jadl, najlepiej by jadl tylko owoce i jogurty a o zupce mozemy zapomniec, no ale mama tez cwana jest wiec najpierw usypia dziecko a pozniej na spiaco daje zupke z butelki i co i buteka pusta, a wiec bylem glodny tylko musialem mamie na nerwach zagrac:-):-):-)

grzechotka u nas zazwyczaj jest podobna walka spiacy jestem ale nie dam sie, no a pozniej pada ze zmeczenia :-D:-D:-D
 
magda jak zaśnie to czasem i 3 h śpi ale czasem 40 min :baffled: nigdy nie wiem ten mój syj jest nieodgadniony:-D

ewelina musicie zdecydować ię na jeden język w domu bo będzie miał pomiesznie z poplątaniem i będzie prawdzine esperanto a owszem można 3 uczyć takie bilingwistyczne dzieci wprawdzie to żadkość ale napewno będzie rozumiał wszystko gorzej z mówieniem będzie

moniska i jak tam ci idzie?????
 
reklama
Do góry