reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Belka spokojnie...tylko niepotrzebnie sie nie denerwuj.
Mi lekarz tłumaczył, że jeżeli kazdy kolejny skurcz od bardziej bolesny od poprzedniego i są regularne to wtedy dopiero cos sie dzieje.

Zmień sobie pozycję jak siedzisz to pochodz i na odwrót.Będzie dobrze.
 
reklama
GARTULACE dla DOTICZKI !!!! Dużo zdrówka i pociechy z maleństwa! Trzymajcie sie zdrowo, czekamy na wiadomości !!
Belka - nasłu**** i się tylko nie denerwuj, jesteśmy z Tobą !
 
Belka nie denerwuj się. Wiesz, że to może być na razie fałszywy alarm. Jak będą (tak jak napisała Dota) co 5 min. to torba w rękę i do szpitala.
Dawaj znać nam jakby coś zaczęło się dziać.
 
Niedlugo do domu na szczescie :tak: poloze sie, zjem no i nareszcie dopne wszystko na ostatni guzik w sypialni :-) Musimy ustalic z Karolem gdzie postawimy lozeczko zeby bylo mi wygodnie i dobrze dla Kruszynki :tak:

A u mnie bez zmian :confused2: narazie czekam. Nadal mam skurcze i niekiedy boli jak na okres :eek: nie panikuje narazie bo nie chce zapeszac ;-) siedze sobie spokojnie i zajmuje sie czymkolwiek.
Jak by cos to napewno bede pisac :tak:
 
Ach dziewczynki jaką pyszną herbatkę zrobił mi mężuś po obiadku.:tak: Tylko że włąśnie wypiłam ostatni łyk:wściekła/y: i na więcej nie ma miejsca w brzuszku:-(
Belka i jak się czujesz? Przeszło czy nadal trzyma?
 
No i jak Belka? :confused: Kurcze teraz przed nami takie nerwowe dni i tygodnie...już się powoli zaczyna...

A! Aneczka jutro mój mąż podjedzie po pracy na Zaspę na oddział i wypyta o co trzeba to dam Ci znać co i jak;-)
 
Belka nie denerwuj sie, ja takie skurcze mam juz od prawie tygodnia. Napewno bedziesz wiedziala kiedy będą te włąściwe! Będą bolały mocniej i będą regularne, Ja też sie na początku denerwowałam?? A czop ci już wyszedł?? Takie gęste, jasne kolrou czasami zółto- zielone??

DOTICZKA WSZYSTKIE NAJ NAJ NAPISZ JAK SIE CZUJESZ I KONIECZNIE ZDJĄTKO DZIDZI.
 
Weroniczka a co to za magiczna herbatka była...? Pochal sie, bo mi smaka narobiłaś, a ostatnimi czsy poprostu ubustwiam herbatki...

belka no no ja coś czuje że Ty będziesz następna...

Jutro napisze sms-ka do Doticzki, (bo dziś już jej odpisywałam, a nie chce jej tez tak męczyć sms-ami) to przekaże jaj gratulacje i pozdrowionka od was wszystkich
 
reklama
Ataata to herbata czarna chai mandarin o takim lekko otrawym smaczku. Do niej koniecznie trzeba zchrupać pierniczka w czekoladzie bo wtedy jest poprostu boska:tak::tak::tak::tak:
A co do herbaty to ja ją uwielbiam ale tylko taką prawdziwą ( nie w torebkach i granulkach) i do tego prawidłowo zaparzoną bo to ma dla smaku ogromne znaczenie:tak::tak:
 
Do góry