reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej laseczki
Mnie się tak szczerze odniechciało wszystkiego, Częśc dziewczyn tu część na nowym forum założonym przez Nathalie, trochę mi się smutno zrobiło..... Pewnie wrócę jak się wszystko unormuje.... A narazie trzymajcie się PA PA
 
Steffi - nie uciekaj! Ja tez sie denerwuje - co to ma być!? Zrobił się jakiś dziwny podział... nie wiem gdzie mam wejść i pisać :wściekła/y: Moze postanowimy gdzie teraz jest wspolne miejsce dla nas wszystkich:confused:
Dziewczyny!
 
ja bym zostałą tu bo jak to bedzie wygladac styczniowe lutowe... listopadowe mamusie są na bb a grudniowe są LOST
w koncu pojawia sie nowe grudniowe mamusie na BB a nas tu nie bedzie

i beda sie zastanawiac czemu zniknelysmy jak atlantyda...
 
No racja albo tu albo tam trzeba zadecydowac ale Joeey i Natalia nadal nie maja tutaj wstepu a od nowa zaczynac to chyba nie jest takie fajne :no:

a kolorki niebieskie maja wrócic ;-)
 
reklama
Dziewczyny choć bylam przeciwna zmianie forum to myślę ze nie jest to takie zle rozwiązanie - bylam tam dzisiaj i podoba mi się - jest o wiele prostsze w obsłudze i co najważniejsze jest tam zarejestrowana już większośc z Nas.
Zapraszam Was tam, wejdźcie i sprawdzcie same... mam nadzieję że w końcu zbierzemy się w dawną całośc... obojętne w którym miejscu.
 
Do góry