reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Sorbek? Kto to Sorbek? :-D:-D He he jak bymy mogly o Tobie zapomniec! :confused: Tez dzis sobie myslalam jak tam, czy juz odkupiliscie sprzety. Dobrze, ze zakadacie alarm, zawsze to troche spokojniejsi bedziecie!
 
Hej ale ja za wami tęsknięWydaliśmy wszystkie oszczędności ale kompa musimy kupić bo zero kontaktu ze swiatem a na odszkodowanie jeszcze czekamy ten alarm mam nadzieje zapewni nam wieksze bezpieczeństwomam nadzieję że juz w tym albo najdalej w przyszłym tygodniu papa kochane juz sie doczekać nie mogę
 
Hej dziewuszki! Sorbek witaj po przerwie :tak:

Kurcze nie mam pojecia jak wyswietlac nieprzeczytane posty - macie juz na to sposób??? Prosze pomozcie bo nie wiem jak nadrabiać?:sick:
 
Karina i Wandzia super zdjecia!!!!

Mam do was prosbe-chodzi mi o to ze nie bedzie mnie dzis wieczorem do 22 a potrzebuje wygrac aukcje!!!czy ktoras z was moglaby mi jej przypilnoac i w razie czego pod koniec przelicytowac jakby ktos chcial mnie przelicytowac????prosze niech ktoras pomoze!!!!chetne zapraszam na gg-7456666!!!
 
Zalogowalam sie na forum Natalkowym, jednak mysle, ze nie ma co sie tak od razu poddawac, w koncu wazniejsza jest tresc niz wyglad :nerd:
Natomiast dzis juz to nowe forum nie wydaje mi sie tak brzydkie :tak:

Swoja droga, ja przechodze juz druga przemiane forum, na poczatku podobalo mi sie najbardziej, a emotki jakie fajniusie byly :elvis:
W koncu listopada stuknie 2 lata mojego forumowania,niezle!
W sumie weszlam tu 2 raz i nie bardzo sie jeszcze polapac moge, ale co tam :cool2:
 
reklama
Sorbuś witaj!!! bardzo nam Ciebie tu brakuje i Majusi oczywiście też!!! :tak: :tak: :tak: dobrze, że założyliście alarm, no i szybko kupujcie kompa!!! ;-)

Karina, Wandzia super zdjęcia!!! :-)

a ja już sie zbieram do domku, popracowałam dziś trochę pilniej bo jutro mają nam malowac pokój i mi kompa odłączą :-(
 
Do góry