reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dziewczyny, no widzicie nie jest tak źle!!!! :-) głowa do góry!

Steffi i Magdamaj maja racje nie możemy tak od razu sie poddawać, zadomowimy sie tutaj, a z czasem jak już wszystko dopracują to napewno forum bedzie dobrze chodziło :tak:

Magdus gratulacje zdania egzaminu, zdolna z Ciebie dziewczynka :-D no i gratulacje dla Hani ząbków!!! :-)
 
reklama
Wanda w lewym górnym rogu masz opcje pokaż pierwszy nie przeczytany i kieruje Cie do Twojego ostatniego posta :-)

Gabi śliczne masz zdjęcie Oskarka w podpisie :-)
 
Wandzik hehe wiem ze zarabiajo !!! reklamy etc itp itd :-):-):-):-)


a zapiekankaaaa!!!!!!!!!! MNIAAAAMMMMMM!!!!!
rewelaaaaa!!!!!!
 
WitamModeratorki się starają - ja im daję szanseNa forum u Natalki sie zarejestrowałam, ale to wszystkie musimy być albo tutaj albo tam. Rozdwojenie NIE może mieć miejsca.Natalka i Joeey jezeli nie ma innego wyjścia zarejestrujcie sie jeszcze raz i spoko.Myślę, że z biegiem czasu NIE będzie tutaj wystkaiwało tyle błędów.A wygląd? no cóż.... jak dla mnie liczy się treśc bardziejPozdrawiam Was wszystkich
 
Ooooooooo :(Dlaczego tekst tak mi się posklejał??Ja robie spacje, odstępy, a tam wyżej mi sie tak wszytsko w ciągu napisało??Musze jeszcze popracować nad wyglądem tutaj
 
reklama
Sorbus wariatko!! no pewnie ze cie pamietamy wlasnie przed chwila nawet o tobie myslalam czy sie moglas wlamac do tego nowego bb i jak tam twoj komp
no i kto sie wlamal zlapali go????
 
Do góry