reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Dziewczyny ale macie zdole dzieci :-) :-) :-) ale co tu dużo mówić wszystkie grudniowe dzieciaczki są zdolniutkie :-) jak nie w mówieniu to w siadaniu czy chodzeniu :-D :-D :-D a na mowe czy chodzenia i tak wcześniej czy później na wszystkie przyjdzie pora :tak: :tak: :tak:

Ciekawe co u Didi może Alutek już sam chodzi, to taki silny chłopak :surprised:
 
witam was dziewczynki!!!ja dzis mialam w miare przespana nocke!!!pierwsza od 4 dni!!!Szymkowi juz przeszedl katar ale teraz zaczyna coraz czesciej kaszlec!!!juz nie wiem co mam mu xzrobic!!!!
dzisiaj jade do bielska z prawka i ustalam sobie egzamin wiec napisze wam wieczorkiem kiedy bedziecie musialy trzymac kciuki!!!
 
Dziewczyny,czy ktoras z Was moze mi powiedziec jak jest z dostepem do albumiku ? Ta sprawa dla mnie jest owiana tajemnica.Mialam linka,ale juz nie dziala.W ogole nie kumam jak to dziala.Gdzie trzeba wejsc ?
 
Ewela a podajesz Szymusiowi jakieś syropki przeciwkaszlowe? myślę że powinnaś żeby mu sie to bardziej nie rozwinęło na oskrzela :tak:


a co do ilości stron to mam propozycje, żebyśmy sobie wszystkie ustawiły na 20 postów na stronie to będziemy miały tak samo :-)

instrukcja jak to zrobić:
szybkie manu - edycja opcji - (zjechać niżej) Opcje wyświetlania wątków - zaznaczyć 20 postów na strone - zatwierdź zmiany ( na samym dole).

:-D :-D :-D co Wy na to ????????
 
Ustawianie ilości postów na stronie:
PANEL UŻYTKOWNIKA - EDYCJA OPCJI - OPCJE WYŚWIETLANIA WĄTKÓW (i tam można ustawić ilość postów na stronie od 5 do 40)

Kuba niestety też choruje... zaraził się ode mnie.... ma katar i pokaszluje... jak próbuję mu ściągnąć fridą glutki do dostaje napadu histerii :(

Paula - może lepiej 30....
 
reklama
ja jestem za Paula tylko ciekawe czy poskutkuje!!!
A co do syropow to caly czas mu podaje i mam nadzieje ze nie pojdzie to dalej!!!!wazne ze katar sie skonczyl bo najczesciej to on schodzi na oskrzela!!!!:tak: :tak: :tak:
 
Do góry