reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Steffi GRATULACJE DLA KUBUSIA :-) ale fajnie jest napewno usłyszeć jak dziecko mówi mama :-) Kacperek swego czasu mówił tata i dziadzia ale potem przestał i narazie nie ma ochoty mówić :-(
 
Steffi, gratulacje, szczęściara z Ciebie.
Moja Gabrysia mówi do Bartka "atata", a do mnie nic nie mówi, tylko pokazuje mnie palcem:-(. Ale też się pochwale, bo Gabulek potrafi juz sama siadać i wstawać bez trzymania na środku pokoju.:-)
 
Steffi gratulacje!!! :-):-):-) Ale Ci fajnie!! :-):-) Moje zarloczne dziecie jedyne co ostatnio mowi swiadomie i bardzo zawziecie jest "ammmmmm" co oznacza jesc. :-D Jak tylko Go wsadzam do krzeseka do karmienia zaraz zaczyna pokrzykiwac ammmmmm ammm ammm, a wczoraj nawet przez sen wolal ammm he he...

A tak w ogole to ja nieznosze rozowego! :-D:-D Mimo to forum mi sie podoba. :-)
 
Kamila Ty tez masz cudne zdjęcie Cyprysia w opisie :-)

Aśka a co sie stało? Na co Szymonek jest chory że aż antybiotyk dostał??? Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje, życzę zdrówka!!!!

Ziemzia bardzo dobrze napisała, ze jak bedziemy tylko narzekac to jeszcze bardziej bedziemy sie zniechęcać do nowego forum, więc weźmy sie w garść i postarajmy sie aby było tu sympatycznie a z czasem napewno sie przyzwyczaimy, ja już widzę plusy nowego forum :tak: mimo że brakuje mi tamtego starego :-(

Ketsa co sie stało, powiedz, przecież my tu jesteśmy to tylko grafika sie zmieniła a nie forum bo forum tworzymy my a my jesteśmy zawsze jak ktos nas potrzebuje, więc wyżal sie kobieto to Ci ulży! :tak:

Klucha gratulacje dla Gabrysi, fajnie że robi duże postępy :-)
a co odpowiedzi to w lewym dolnym rogu pod postami jest ODPOWIEDŹ na różowym tle i tam wyskakuje duże okno :tak:

Pati i inne dziewczyny które już przekonały sie do nowego forum mają rację :-) trzeba sobie tylko wszystko poustawiać a jak wszystko dopracują to będzie ok, mi już zaczyna sie podobać a wczoraj rano byłam wściekła i chciało mi sie płakać ;-)
 
Maly przeziebil sie i dostal anybiotyk ze wzgledu na suchy kaszel.Tak zadecydowal lekarz na dyzurze w niedziele, kiedy pojechalismy z Malym.Powiedzial,ze moze sie to skonczyc zapaleniem oskrzeli i ze w ogole moze sie zdarzyc,ze krtan bedzie tak podrazniona,ze maly przestanie jesc i wyladujemy na dwa tygodnie w szpitalu.Wystraszyl mnie i specjalnie z nim nie dyskutowalam.Wieczorem zadzwonilam do pediatry ze szpitala(bardzo mila-WANDA POLECAM !!!) i powiedziala,ze wybor antybiotyku jest wlasciwy (jest lagodny)-ona sama nie wie czy by podala,bo nie widziala dziecka,ale jesli lekarz tak zadecydowal,to znaczy ze taka byla koniecznosc.Niektorzy usiluja we mnie wmowic,ze to moja wina,bo nie dopilnowalam Malego,ale na litosc Boska nie moge go trzymac zamknietego w domu.Przypuszczam,ze zlapal infekcje na basenie.Nie wiem jak u Was,ale w Poznaniu teraz duzo ludzi choruje.
Mam nadzieje,ze Malemu szybko minie i bedzie OK.Do piatku ma antybiotyk-odliczam kazdy dzien i kazda dawke.
 
Hi hi z tym "mama" to na początku myślałam że się przesłyszałam. Bo ostatnio mało co mówiła, więcej obserwował, a od kilku dni się nieźle rozgadał.....
Jak widzi butelkę albo swoją łyżeczkę to też woła aaammmm :)
No i jak się chwalić to się chwalić...... Kuba śpiewa i tańczy :-D :-D :-D
Włącza sobie swoje radyjko i jak słyszy muzyczkę to krzyczy aaaaaaaaa i podskakuje...strasznie komicznie to wygląda :)
 
reklama
Asiu trzymaj sie moja droga, napewno nie jest to Twoja wina, nie daj sobie tego wmówić, teraz taka pogoda, ze łatwo złapac infekcje, nie wiadomo jak dziecko ubrac a poza tym dużo ludzi choruje, także nie wmawiaj sobie że czegoś nie dopilnowałaś a Szymonkowi jeszcze raz życzę duuuużo zdrówka i zeby ten nieszczęsny, konieczny antybiotyk mu pomógł jak najszybciej!!! :tak: :tak: :tak:
 
Do góry