reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Powinnam sie uczyc,ale wlazlam na BB i nie moge wyjsc :no:

Moj Malutki sie rozchorowal i dostal pierwszy w zyciu anybiotyk :-( :-( :-(

Pozdrawiam
 
......no dobra nowe forum jest do dupy ale nic z tym nie zrobimy... tak musi być i już.... trzeba się przyzwyczić i tyle (chociaż jak tylko tu wchodze to tylko mysle o wyjściu...)

ale należy zadbać o to aby forma nie przerosła treści że się tak abstrakcyjnie wyraże...

i kilka uwag...:
Kamila na boga zmniejsz to prześliczne zdjęcia Cyprysia w podpisie bo mi cały monitor zajmuje!!! i prosze nie obraź się ale mimo że zdjęcie fajniusie to troche nie praktyczne ;-)

i jeszcze jedna uwaga znowu do Kalici naszej i Doni..... babole moje kochane czy wy nie zauważyłyście że mamy takji wątek pt. spotkania grudniówek?? :-p

....no to tyle mojego zrzędzenia

no i chciałam się jeszcze wyrzalić.......:-( ale że nie przywykłam jeszcze do tych landrynkowych kolorów to teraz tego nie zrobie bo to jak bym musiała się żalić komuś obcemu..........

buziaki dla wszystkich i jutro meldować mi się tu wszystkie bo chyba nie damy się nowemu skryptowi ;-).
 
Ketsuniu Po pierwsze.:happy: Zmiejszam juz to zdjecie chyba z 3 raz,u mnie na kompie malutkie a na forum na cały monitor.Zaraz je wyłacze całkiem(i własnie dlatego sie wkurzam bo to nowe bb szwankuje ze nie mozna na nim nic zrobic :baffled: )
Po drugie Właśnie pojawiło mi sie "normalne" okno do wysyłania odpowiedzi,mam buzki itd bo wcześniej mialam tylko puste odgrodzone pole.Reszte mam jeszcze bardzo wybrakowana wiec wybaczcie jak o cos znowu spytam bo nie ukaże mi sie.

Po trzecie co do wątku spotkania.Fakt mamy ale ja tam nie zagladam bo praktycznie nie mam sie z kim spotykac(Donia nie dosc ze mieszka kawal drogi ode mnie to ma dom,dzieci.Ana też dzieci...) One pewnie tez tam nie zagladają. Dziekuje za wysłuchanie...
 
Ja nie moge a Wy dalej marudzicie... :eek:

Ciesze sie jednak, ze coraz wiecej ujawnia sie dziewczyn pozytywnych!! :tak: No i pieknie chyba Ziemzia, albo Steffi napisaly, ze FORUM TO MY!!! Minelo tylko kilkanascie godzin i juz lepiej wszystko chodzi! Takze naprawde odrobina cierpliwosci!

AskaW bardzo wspolczuje choroby Malego! Jeszcze nie dawalam antybiotyku, tez pewnie bylabym w dolach...

Donia uszylas piornik! Wooow! :-D:-D

ALe fajne sa te buzki i jak ich duzo! :laugh2::ninja:
 
Hej, Marudy moje. Dzisiaj już lepszy humorek macie? Nie obrażajcie się na forum. Zgadzam się z Ziemzią, Pati i Steffi, że forum to my i nasze posty. Chyba żadna z Was nie wchodziła na forum, żeby popatrzeć na te niebiesko-szare kolorki z poprzedniej wersji. Ja też za rózowym nie przepadam, ale tamta wesja kolorystyczna mnie si ewcale a wcale nie podobała. A do tej się przyzwyczaimy, zobaczycie. A co do ustawień, to przecież nie będziemy tego robiły codziennie, wystarczy raz sobie wszytsko odbrze nastawić. Głowa do góry.

Asiu, a co jest Szymkowi? Wiesz, ja jestem przeciwniczkom antybiotyków podawanych na każdą najmniejszą chorobę, ale czasami nie można ich uniknąć. Ważne, żeby Szymek szybko wyzdrowiał, Zdrowia mu życzymy obie z Gabrysią.
PAti, mnie te buziaczki też się bardzo podobają.
Aha mam pytanie, co źle robie, ze jak piszę odpowiedz, to mam tylko opcje szybka odpowiedz, a zeby miec te buziaczki to musze przejsc do zaawansaowanych?
Wszystkim życze miłego dnia
 
reklama
Dzieńdoberek tradycyjnie przy kawusi!!!

UAWAGA UWAGA MOJE DZIECIE MÓWI DO MNIE MAMA!!!!!:tak: :-D :-) :laugh2:

No i wyłazi nam dolna prawa jedyneczka...już ją widać ale się jeszcze nie przebiła więc pewnie marudzenie dopiero przed nami...

Pozdróweczka
 
Do góry