reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
łooooo rany nareszciee mnie tu wpuscili
od rana probowałam sie włamac ale pisali mi ze mam bana na wieki wiekow
dzizzzzassssss

no ale juz jestem hurrra!!!

laski - wszystko jest kwestia przywzyczajnia na pewno polubimy to nowe forum ... kiedys....
 
Donia o ktorej jutro zaczyna sie ta akcja pampersa?o ktorej tam bedziesz?Jedzie ktoś jeszcze?

Jak sie pogrubia tekst? Ja sie tu chyba nigdy nie przyzwyczaje ...
 
Kamila chyba o 10 napisz mi na gg o której będziesz 7808156

Wyprasowałam całą stertę i uszyłam piórnik ze starej okładki hihih
 
hej,

kompletnie mi sie tu nie podoba, nie mowiac juz o tym, ze przez te babole z aktywacja kompletnie stracilam dostep do starego konta :wściekła/y: i mase czasu na dobicie sie tutaj.

Kamila i Donia a o ktorej to ma byc jutro? o 10 rano?? myslalam, ze po poludniu, a w srode??

pa
 
czesc dziewczynki!albo dobranoc bo po to tu przyszlam zeby wam to powiedziec!!nie czuje tego pociagu do forum co przedtem!!!pewno wszystko kiedys bedzie dzialalo normalnie ale tamto nasze forum bylo bardzo bardziej przejrzyste!!!no coz moze sie kiedys przyzwyczaje!!!

Steffi nie mam pojecia jak to sie zrobilo bo ja nic nie ruszalam!!!

dobrej nocki babolce!!!!
 
reklama
Do góry