reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
No ja już nie wiem co się dzieje - ze skrajności w skrajność!!! Miśka po dawce przeciwbólowych dostała takiego speeda, że biega na czworakach po mieszkaniu i śmieje się w głos!  ::) A jeszcze 1,5 godziny temu lała się przez ręce i płakała z bólu, przytulała się jak mały misio koala.... a teraz nie można jej opanować, wszystko doprowadza ja do spazmatycznego śmiechu, nawet słowo WĄTRÓBKA, normalnie w szoku jestem, ona jest chyba kosmitką, bo normalne dziecko byłoby już wykończone ta gorączką bliską 39 stopni, a ta szaleje jak mały gejzer energii .... właśnie przewróciła krzesło!!!

Natalia - to będzie kółko zwajemnej adoracji gospodyń miejskich!!
magdamaj - ojjjj, mój mąż kiedyś trafił na akcję jak jeden gej lizal drugiemu pachę!! fuuuuuuuuuuuu!!!
 
Ziemzia to sie cieszyc ze Misia jest wesola bo to oznacza ze ja nic nie boli i nic nie przeszkadza ;D i oby tak dalej my trzymamy kciuki :)

Ewela jak tam prawko?ja jestem na (chyba)12 godzinie jazdy i wydaje mi sie ze kiepsko mi idzie.Mam cykora za kazdym razem jak siadam za kierownica :(

Kamilko juz napewno adrenaliza wrze przed slubem ;D


Paula
a Ty to nie wiesz ze mezczyzni sa bardziej zorganizowani ??? ;) :laugh: :laugh:
 
A ja mam egzamin na prawko 22 września o 13:00 - kurcze trzymajcie kciuki bo nie zdam!! Cykoram mam jak nic, bo dawno za kółkiem nie siedziałam i już nic nie pamiętam, a przez ostatnie ekscesy Miśki nawet nie miałam kiedy testów sobie przypomnieć  ::)  :p

Wioluś - tylko, że ona tak ma po super kombosie lekarstwowym, który nam doktorka zaleciła na noc, a jak jej nic nie daję to zaraz jej skacze do 39,5, po nurofenie 2,5 ml w dzień miała 38,3! Na szczęście to tylko zęby co Miśka ewidentnie pokazuje - gryzie wszystko (zwłaszcza mnie, bo ją wtedy to nie boli i mam pełno małych wgłębień i czerwonych kreseczek w kształcie małej czerwonej kreseczki od jedynego zęba) nawet nie oszczędzo stołu i foteli!! jej najlepszy przyjaciel to silikonowa szczoteczka do zębów a motto życiowe "LUBIE GRYŹĆ"! No i cały czas ma coś w buźce a na twarzy wyraz zacięcia jakiego nie powstydziłby się terminator!

magdamaj - niestety ja nic nie wiem co teraz szyje didi, ale pewnie robi to grubymi nićmi ....  ::) ;) :laugh:
 
Ha ha doszlam do 24 tysiecy i sobie dalam spokoj! :D :D Ilez mozna grac! :D :D

Ziemziu biedna, biedna Miska! Nasz mautki Robin Hoodzik!!

Paula gratuluje meza! Mojego nie widze w takiej roli...
 
Czesc dziewczynki!!witam pzy kawusi!!!!
Ziemzia no typowy Robin Hood z tej twojej corci tylko w wydaniu zenskim!!!!przekochane dzieciatko masz!!!!jak czytalam o zastrzykach to az mi lezka poleciala!!dzielna z niej dziewczynka!!!A co do prawka napewno zdasz!!bede trzymac kciuki!!!tego sie nie zapomina-to jak jazda na rowerze!!zobaczysz bedzie dobrze!!!

Wiolus moje prawko hmm.... idzie mi dobrze!!nie narzekam!!mi zostalo jeszcze 6 godzin z czego dzis mam jedna a we wtorek jade do Bielska(tam zdaje egzamin)!!!moze poprostu odczuwasz lek bo masz narazie malo godzin wyjezdzonych!!zobaczysz szybko sie zmieni!!a ile godzin macie do wyjezdzenia???ja mam gdzies za miesiac egzamin!!!takze musicie trzymac kciuki!!chodziz nie wierze ze zdam za 1 razem, bo u nas zdaje 10% osob za pierwszym!!szkoda gadac-chorzy sa ci egzaminatorzy!!!!napewno wszystko bedzie dobrze!!!

joeey ja slyszalam ze po pierwszym to wylatuja dzieciaczki jak kluseczki...hehhehehhe
 
reklama
Joeey gratulacje sukcesów smoczkowych! oby tak dalej! :) a co do drugiej ciąży to pewnie Cie zrozumiemy jak same będziemy po raz drugi, ale napewno nie przeżywa sie tego tak jak za pierwszym razem :)

Wanda kolega w tych kulkach zdobył 50000 punktów i to już było maksimum, bo gra sie skończyła ;D niezły jest i to za pierwszym razem! ;D
ale fajna ta gra można sie odprężyć.....w pracy ;) ;) ;D

Ziemzia jak Misia sie dziś czuje? jak minęła noc? Buziak od Cioci :-* mam nadzieje że tak jak wczoraj albo jeszcze lepiej :)




 
Do góry