reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
wlasnie Joeey to jest to!!! juz sie tak nie trzesiesz i nie cykasz wszystkiego, wiekszy luz, no i do mnie w ogole nie dociera ze jestem w ciazy, chyba dopiero po jutrzejszym usg, ;) mam tylko nadzieje ze drugi porod pojdzie szybciej mniej bolesnie ;D
 
A Miśka znowu 38,9 po nurofenie!! Masakra z tymi zębami jakaś, no i któraś z was pytała które zębole jej idą... ja byłam pewna, że górne jedynki, bo ma aż takie białe bąble, ale doktorka powiedziała, że druga dolna jedyneczka, a nawet trójeczki idą do góry, więc sama już nie wiem....
 
Ana ja sie zastanawiam czy nie zazyczyc sobie cc ze strachu :laugh:

ziemzia strasznie wspolczuje - no dzielny ten twoj Robin Hood niesamowicie ale az serduszko sciska jak czytam - bo bidula musi cierpiec - cholerne te zeby, ze tak wyrzynaja sie bezczelnie ! :mad:
 
Hanka ja też nie wiem. :-[

Kamila my płaciliśmy za fotografa 1400 zł i w to wchodziło: zdjęcia w plenerze po ślubie, zdjęcia na weselu, zdjęcia na ślubie, 6 dużych albumów ze zdjęciami + różne zdjęcia, te najładniejsze, ok. 50 powiedzmy, nie pamiętam dokładnie. Chcieliśmy, żeby fotograf był na weselu ponieważ nie mieliśmy kamery.

Kamila, lepiej poproście kilka osób, najlepiej 1 lub 2 z dobrym sprzętem i z odrobiną talentu, żeby robili Wam zdjęcia. Jak jest za dużo osób pstrykających przy ołtarzu to jest straszne zamieszanie a poza tym zawsze w tle będzie ktoś kucający robiący zdjęcie.  ;) My mieliśmy 1 ale profesjonalnego fotografa i zdjęcia mamy przepiękne!

Ana biedny Staś.  :-[ Nie martw się, w końcu się przyzwyczai.  ;)  :laugh: Nie, żartuję, mam jakiś dziwny humor dzisiaj.  ::)

A z dźwiganiem uważaj na siebie. Ku przestrodze powiem, że moja koleżanka straciła drugie dziecko wieszając firanki...  :-[ Jej syn jest teraz jedynakiem.

Ziemzia łączmy się z Misią w bólu...

A to się nie nazywa kółko wzajemnej adoracji tylko kółko gospodyń wiejskich, ewentualnie miejskich.  ;)  ;)  ;)  :laugh: :laugh: :laugh:
 
byłam na tych grzybach!!!!!! YEE i zebrałam kupe grzybów i jednego kleszcza - na szczescie w pore go zauwazylam tzn poczulam jak mi po dupce łaził swinia jedna i został zatłuczony i spalony!!!!

MAjusia dzielnie jezdziła po lesie z babcią a ja szalałam w temacie podgrzybki -- uuu jak ja to lubie!!

wiecie co - no skandal jakis nie dosc ze nie mam prawie woglle programow !!! mam moze jakies 7 to w dodatku skasowali mi mtv i zamiast tego leca gołe baby po niemiecku tzn. leciały bo od dzis leci gey tv... lepsze to niz gołe baby bo tu jakies teledyski sa z slicznymi chlopcami.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

DZIEWYCZNY NIE DZWIGAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Zapomniałam się pochwalić, że w piątek idziemy na imprezkę. Wczoraj byłam na kawce z ludźmi ze szkolenia, teraz właśnie ta imprezka u jednego z uczestników (angola zresztą), wcześniej w piątek wyjście do pubu...  Ależ mi się życie towarzyskie rozwija!  ;D

No i kocham naszą nianię, bo zostanie z naszym bąbelkiem.  :laugh: Niby moja mama jest w Olsztynie, ale ją poprosić...  ::) pewnie by się zgodziła z wielką łachą. Kij jej w oko, nie?  ;D
 
Do góry