reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Paula... to Paweł zajmuje sie Kacperkiem, sprząta, gotuje i ejszcze ma czas na GG - no kurcze, jest na pewno lepiej zorganizowany niz ja! Ukłony!

No i jeszcze chciałam powiedzieć Ziemzi i Klusi, ze fajosko Wam, że macie się we dwie takie fajne tak blisko!!!
 

Haniu no to fakt że mu nie odstają i przylegają wyjątkowo bardzo...skuteczmoże i jest ale jak dla mnie to ma porypane pomysły ;D :p
heheheh dobre moda na plastry no szkoda że jeszcze nie wpadli na to żeby przycinać dziecią uszka jak pieską....sory za porównanie...ale jakoś nie moge przełknąć tych plastrów... i nie sądze żeby astek miał teraz odstające uszy jak by mu nie przyklejała....przecież to jest chyba raczej genetyczna sprawa...
Boże tylko sobie wyobraźcie takie dziecko z watą na czole i plastrami na uszach ;D ;D ;D ;D ;D

Paula aaaaa no już rozumiem wszystko ty przy kompie z centrum dowodzenia wydajesz na pewno wszystkie dyspozycje ;) no bardzo dobry patent

A co nam się dzieje z Gabi, Kariną , Magdus(a to pewnie się uczy) Beatka pewnie ciagle z mężem to też usprawiedzliwiona...ale reszta...??? ??? ???

 
ketsa pisze:
Boże tylko sobie wyobraźcie takie dziecko z watą na czole i plastrami na uszach ;D ;D ;D ;D ;D

[/quote

Ketsa, no widok niezły ;) ;) ;) biedne takie dziecko, a pomysły rzeczywiście chore

Dor, no chodzi o to, żeby tych punktów było jak najwięcej właśnie, a przede wszystkim, zeby mieć zajęcie :)! Jak dla mnie świetne na odstresowanie i taki dzień jak dziś! A i chyba nie da sie w nieskończoność, bo ja dziś raz układałam dość długo i napisało mi, że jeszcze 5 minut mam... ale wczesniej skiepściłam i nie wiem co dalej...
 
(h)anka pisze:
Paula... to Paweł zajmuje sie Kacperkiem, sprząta, gotuje i ejszcze ma czas na GG - no kurcze, jest na pewno lepiej zorganizowany niz ja! Ukłony!
dziekuję  :laugh: :laugh: :laugh: wychowało sie męża nie ;) ;) ;)

ketsa pisze:
Paula aaaaa no już rozumiem wszystko ty przy kompie z centrum dowodzenia wydajesz na pewno wszystkie dyspozycje ;) no bardzo dobry patent
pewnie że dobry patent  :laugh: w końcu pracuję w Urzędzie Patentowym nie  ;) ;) :laugh:
 
reklama
Do góry