reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

DONIA SLICZNE ZDJECIA SYNUSIA!!!!!!!!Wozio terz ekstra -ile dlas???wiem ze to powinno byc na zakupach ale jak juz jestesmy tu to sie chyba kolezanki nie zezloszcza??!!!!:):):):):):):):):):):):):):):
 
reklama
To tyle co ja za Meggy (285,-)
Mnie taki odpowiada. MA:
pałąk, kosz na zakupy, pasy, oparcie regulowane do pozycji leżącej, budke, skrętne koła z możliwościa blokady. Budke i pałąk mżna zdemontować. Jest dość lekki-8,5kg

:) :)
 
Paula - nic sie nie mart, ja tez czesto, gęsto tu zagladam :)
A praca służbowa nie ucieknie, czego nie zrobie dzisiaj to zrobie jutro ........ sprawozdania musze oddać 20 września takze spoko zdąże :)

Pozdraiwam
 
reklama
Ewela kupowałam na allegro ,wózek jest nówka w kartonie na gwarancji :laugh: ma bardzo duży kosz na zkupy a jak chcesz wyjąć zakupy to jedna ścianka się fajnie opuszcza i jest łatwy dostęp do siatek ;) :laugh:
 
Do góry