reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Kurcze, chyba już wszyscy wiedzą, że ja bym bardzo chciała.  ::) Niestety to nie jest dobry moment na dzidzię. Już sobie zaplanowaliśmy dokładnie, że starania zaczynamy za rok. Będziemy już mieli duże mieszkanko, normalną piwnicę, w kótej będzie można trzymać wózek, Inga już będzie chodziła sama więc nie bedę musiała jej znosić po schodach i najważniejsze - będę już wdrożona w pracy. Postaramy się odłożyć trochę kasy, bo 1 semestr będę zmuszona przesiedzieć w domu.
 
Natalia gratulacje przespanej nocki :)

Sorbuś pewnie że pamietamy  :)  ojej!!! własnie przeczytałam, bardzo mi przykro! :( i tak pewnie tego nie przeczytasz ale trzymaj sie kobieto!!!

Magdamaj to tak jak moja friendka jest w 4 albo w 5 tygodniu i tak jak Joeey  :laugh: pogratuluj koleżance!  :laugh:

Klucha no Ci ludzie to naprawde przesadzają jak widzą małe dziecko to nawet sie nie zastanowią! uśmiechnąć sie mogą ale bez przesady po co od razu dotykać przecież wiadomo że dzieci zaraz rączki do buzi biorą!!! u nas tez była podobna sytuacja ale nie zdenerwowałam sie tylko dlatego, że to była moja wychowawczyni z podstawówki, gdyby to był ktoś obcy to pewnie bym coś powiedziała.

Wiolus to dobrze, ze Ola robi postępy, zawsze to jakas iskierka, napewno wszystko bedzie dobrze zobaczysz!!!!
Trzymam kciuki! :)



 
Joeey - GRATULACJE!!!!

Jestem w szoku :laugh:

Nie wiem czy Twoj przypadek mnie ostatecznie nie przekona, do tego co mi chodzi po glowie...pieknie podsumowałas, oczywiscie masz racje!!!

Wszystkiego dobrego !!!
 
Ewela - ja tez grałam - podstawówka, liceum i studia całe. A potem d.u.p.a i strasznie żałuję, ze to tak po prostu skończyłam, ta siatka to takie moje niespełnione marzenie... teraz tylko kibicuję siatkarzom a jak jestem w lublinie to idę do knajpy wójtowicza ;)
a to Ty z Glinką grałaś, bo ona chyba z wadowic??

Natalia - grunt to dobry plan! Ale jak widać szcześliwie po naszych Foremkach - czasem los sprawia miłe niespodzianki!
 
Ewela, no własnie wiem o ślubie... przyznam szczerze, ze zdecydowanie bardziej kibicuję siatkarzom niz siatkarkom (chyba zresztą nic dziwnego ;)).
 
Magi, jeśli chodzi Ci po głowie to o czym myślę, to masz naprawdę wspaniałe przykłady! I jeśli się jeszcze wahałaś, to już raczej powinnas nie mieć wątpliwości!
My chcemy poczekac jeszcze ze 2 lata, tak żeby było ok 3 lat róznicy między maluszkami...

Dor, zapraszam z Weronisią do nas, do Agaty na ćwiczenia! Wskakiwanie do szyflad gwarantowane :)
 
reklama
Haniu to dobrze że Agatka tak ładnie zaklimatyzowała sie w żłobku :) no i zdolniach z tej Twojej córki  :D

Natalia to rzeczywiście niania nie ładnie postąpiła zachowując to w tajemnicy, no ale skoro taka dobra to dobrze, że daliście jej drugą szanse a w niedalekiej przyszłości napewno przekonacie sie czy było warto. I potwierdzam że wszystkie Anie jakie znam to fajne i dobre dziewczyny!!!  :laugh:

p.s. dziękujemy za miłe słowa dla Kacperka  :laugh:

chyba za wcześnie napisałam że Ingusia ładnie śpi bo właśnie czytam że znów sie budziła, biedactwo  ::)
i jestem pełna podziwu że Ingusia taka grzeczna  :angel:

a co do drugiego dzidziusia to ja też bym chciała ale trudno sie zdecydować  ;D
 
Do góry