reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ha ha ha :laugh: Kufa! :laugh: :laugh: :laugh: Dobre!
Ingusia wczoraj powiedziała "cholera", tak oczywiście całkiem przez przypadek jej wyszło, 2 dni temu np jej wyszło "kakałko". :)
 
reklama
widze, ze ostro kibicowalyscie zeby byla fasolka bo rozczarowanie wielkie ;) :laugh:

w szoku jestem, ze wasze dzieci tak pieknie lapia slowa, moja krzyczy ciagle baba i baba - juz sluchac jej nie moge i krzycze do niej mama, a ona odpowiada baba ::)
 
Na pewno mowi "teesa - bez "r" :p bo nie wierzę, żeby "r" mówiła :p hehehe nie wciskaj nam kitu :p a Karolina trudniejsze mimo wszystko ;D
Może lepiej, niech sie nauczy mówić poprostu "mama" :D :D :D hahahaha chyba najłatwiej ;D ;D ;D
 
reklama
Wanda nie rób mi smaka!

Cholera, wkurzyłam się, bo zadzwonił jakiś facet i opieprzył mnie za naklejenie ogłoszenia na jego klatce. Kurde, a gdzie to jest napisane, że jest zakaz? Nie ma. No i inni wieszają to czemu ja nie mogę? Poza tym specjalnie kazałam Tomkowi naklejać na szybę i to na klej zmywalny wodą, żeby nie niszczyć klatki. :mad: Zapytał mnie czy ja bym chciała, żeby ktoś coś nakleił na moją klatkę, a ja mu na to, że nie miałabym nic przeciwko temu, to ten mnie poprosił o adres, idiota. Serio nie mam nic przeciwko ogłoszeniom, zdecydowanie wolę jak ktoś mi powiesi ogłoszenie niż jak dzwonią 3 razy dziennie, żeby im otworzyć drzwi, bo ulotki roznoszą. I jestem zła, czuję się w tym Olsztynie jak intruz dosłownie. Ludzie są tak niemili, że szok! Co chwila spotyka mnie coś przykrego. :-[
 
Do góry