reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ale fajnie pomyka. ;D Jeszcze nie skumała, że można chodzić 1 ciągiem bez przystanków.

Dobra, skorzystam z dobrego humoru i idę przygotować jaśnie państwu teściom obiad. :p
 
WIELKIE BRAWA DLA RACZKUJACYCH SZKRABOW - MAJECZKI, INGUSI !!!

opieka nad dwojka dzieci...hmmm...najgorszy moment byl przed chwila kiedy obie sie rozplakaly - nie wiedzialam ktora pierwsza wziac na rece albo jak przebieralam Paulinke to Ada sie przewrocila i sie rozplakala...teraz Paulinka zasnela wiec Ade mam na kolanach, takze mysle, ze na stale jakbym miala to idzie sie przyzwyczaic ale trudne momenty pewnie by byly, bo pomyslcie jak obie naraz bylyby glodne ??? ::) takze chyba dobrze, ze nie mam blizniakow ;D ale dzien bardzoprzyjemny - jestem skupiona tylko na dzieciach ;) aha, Paulinka juz ladnie zaczyna raczkowac, a Adula ja przyspiesza chyba bo zapierdziela wszedzie i Paulinka tez chce :laugh: wstawimy dzis ich wspolne zdjecia - razem wygladaja uroczo :)
 
Ziemziu dziekuje za kciuki! Mam stresa musze przyznac, ale mam nadzieje, ze bedzie ok.

Ewela tez sluze angolem.

Jeszcze wsyzstkiego nie przeczytalam, ale musze isc spac, juz w pol do polnocy!! Chorera... Dobranoc dziewczynki! :laugh:
 
No i moja radość z okazji raczkowania Ingusi szybko prysła. :-[ Przyszła teściowa z zakupów i wzięła Ingusię na ręce od razu, zanim się rozebrała więc ją wzięłam, żeby teściowa mogła się rozebrać, a ta w ryk i wyciąga rączki do teściowej... :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[:- [ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ Aż miałam łzy w oczach... tak mi było cholernie przykro... Idę sobie w łeb palnąć. :-[
 
reklama
No hej dziewczynki :)

Ja nie nadrabiam, bo mi Joeey wszystko strescila ;D ;D ;D

No i gratuluje Ingusi i Majce raczkowania ;D

Mi na tym "szkoleniu" ciezko bylo dosyc, bo kurna baba do mnie gadala jak do wszystko wiedzacej... ale luzik, jakos sobie poradze chyba :)

A Joeey swietnie sobie poradzila z maluchami !!! Jestem pelna podziwu i uznania :) Jak wczoraj byla opiekunka, taka Kamila na godzinke zeby sie Paulinka oswoila, to mala caly, absolutnie caly czas plakala !!! No i o 23 piszlam do niej smska, zeby jednak nie przychodzila :) No i to chyba bylo najlepsze wyjscie, bo Paulinka chyba juz do niej nie przywyknie, a Joeey i Adule polubila bardzo :) W ogole wchodze do domu, a Paulina wielce usmiechnieta - zero placzu !! No szok !!! Nigdy z nikim nie zostawala, a tym bardziej z kims kogo wczoraj pierwszy raz widziala, a tu taka niespodzianka - no Joeey ma swietne podejscie do dzieci :)
A Ada - no sama slodycz - wszedzie jej pelno, raczkuje jak maly perszing :) No super jest !!!! Bidula ma tylko problem z zasypianiem, ale za to jest dzieckiem, ktore mozna chyba kazdemu zostawic :) To duzy plus :) No i sie mnie nie bala :) Zdjecia wstawimy na pewno, ale nie wiem czy dzis czy jutro :)

No i najwieksze picie mamy przed soba, bo wczoraj to tak tylko dwa drinki i spac, bo ja dzis musialam byc w miare trzezwa ;D ;D ;D ale dzis damy sobie w gaz :) Wypijemy Wasze zdrowie - szczegolnie Any, co by dziewuszka byla :)

Trzymajcie sie :)

P.S> Natalka - no nie przesadzaj !!! Inga na pewno Ciebie najbardziej kocha na swiecie, a to ze lubi tesciowa to chyba dobrze :)
 
Do góry