reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hejka!

Właśnie wyjechała ode mnie moja mama. Tak było cudownie jak miałam ją na codzień... ::)

No cóż, ale za tydzień i jeden dzień będę miała męża w domu! ;D

Moja mama bardzo duzo Mikołajem się zajmowała. Niech się nacieszy wnukiem. I usypiała jak trzeba było i karmiła i przewijała. Normalnie luksus. Mogłam troche odpocząć. Nawet na spacerki chodziła. Hi hi.

Zaraz poczytam co u Was...
 
reklama
Natalia ha ha, zobacz mamy odwrotny problem. Mi brajue rąk do pomocy, mamka moja już zwiała...To może przyślij teściówkę do mnie?!

Kurcze muszę iść na pocztę opłacić rachunek. A na dworze ciągle pada...
 
Beatko to może jutro byśmy się spotkały? Idę z Małą na usg bioderek to może bym wpadła do Ciebie? (znowu się wpraszam, hehe, ale u mnie wiercenia, hałasy i ciemność...  ::) ) Mam to usg między 10 a 11.30.

A co do mamy to jest różnica między mama a teściową.  ;) ;) ;)

Mała się przewróciła w kojcu i piszczy, ale ja mam ja w nosie, niech się sama podniesie, królewna jedna, będę ją podnosić.  ;) :laugh:
 
Natalko nawet nie wiesz jak się cieszę! Wpadaj do mnie! Tylko nie wiem czy wskoczysz przed czy po? Czy przed i po... ;D

A faktycznie, nie pomyślałam. Między mamą a teściową jest wielka różnica! :laugh: :laugh: :laugh:
 
Beatko byłabym po. Niestety godziny nie mogę bliżej określić, bo nie wiem o której wejdę na to usg i też zależy o której teściowie pojadą. Dam Ci cynk smsem. Przypuszczam, że będę ok. 11.30

Właśnie Ingusia stawia pierwsze kroczki na 4 łapkach! Jeszcze chwila i zacznie raczkować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry