reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ugotowałam Kacperkowi zupkę z warzywami i z kurczkiem, starałam sie naprawde, ale co z tego jak on i tak nie chciał jej jeść :( ::) ::) ::) wipił za to całą butlę kaszki ::)
 
reklama
Steffi ledwo

Było troche spokoju bo nauczyła się raczkowac ale po 20 min jej sie znudziło i znowu to samo tatus juz wymiekł a ja co mam powiedzięć :(
 
Aśka fajnie że jesteś z Poznania, Wanda będzie miała koleżankę :D i masz ślicznego synka, jak juz udostępnią Ci albumik (może to potrwac kilka dni) to poprosimy o zdjęcia :D

Haniu to niezłą masz szefową, rzadko która sie tak przejmuje czyimś dzieckiem a szczególnie swojej pracownicy ;) :)

Pati no dzieci czują że nie ma rodziców w domu albo nikogo bliskiego, jak byliśmy na weselu to Kacperek został z babcią z Ustki, której praktycznie nie zna i nie spał prawie całą noc, budził sie co pół godziny ::) dopiero nad ranem ze zmęczenia usnął ::) i to mimo tego że nie boi sie obcych tak jak Ketsa nazwała "cygańskie dzioecko" to jednak czuje że rodziców dłużej nie ma.
 
Gochna chyba coś ominęłam, Twój mąż ma złamaną nogę ??? jak to sie stało? biedaczek :( ale Ty chociaż odpoczniesz jak on zajmuje sie Idą :) więc są i dobre strony tego nieszczęścia ;)

Asia, Steffi biedne jesteście dzisiaj :( oby to było tylko chwilowe, a jutro było lepiej! :)
 
Mam nadzieje że uśnie Majusia trochę i my odpoczniemy trochę

Znacie jakies czopki na bóle ząbków bo syropki nie pomagają :-[ :-[ :-[

A z tym raczkowaniem to było super nauczyła si,e dosłownie 10 min przed przyjściem Bartka aż sie popłakałam żę szczęścia jak Bartek ją wziął na ręcę i ucałował za to

Ale dzisij dziwny dzień ze skrajności w skrajnosć ::) ::) ::)
 
Sorbuś Majutek na pewno nie robi Ci na złość, tylko pewnie ją coś boli.  :-[ Ingusia też jest marudna, bo ten drugi ząbek jej wychodzi, a to boli przecież. Widziałam nawet wokół tego ząbka takie małe jakby kropelki krwi, dotknąć się też nie da. Przytul Majusię, daj buziaczka  i od razu Ci przejdzie złość, musisz tylko sobie uświadomić, że ona cierpi i nie potrafi tego inaczej wyrazić jak właśnie płaczem. Na pewno masz dużo cierpliwości w sobie.  :)  

Ketsa i Ziemzia  :laugh: :laugh: :laugh:


 
reklama
No wczoraj mi koleżanka powiedziała że jak żabek sie przebije to juz nie oli ale to chyba nieprawda :-[ :-[ :-[

Własnie teraz usneła to chwila ciszy w domu ;D
 
Do góry