reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

ja najwidoczniej mam z tym nadal problem - też rywalizowała ze mna o wszystko i nadal tak jest zawsze musi grać pierwsze skrzypce
 
reklama
wanda ja nowa ??? ja tu stara forumowiczka z 9 stycznia.z obolala dupa siedzialam calymi dniami wytrwale hehhe

to o ktorej bedziecie Wanda w pon ???

a tak w ogole to czy ktos oprocz Gochy ma tego skyp'a ??? :D
 
Kamila - ja sie wlasnie wcozraj dowiedzialam od Pawla, ze on chce max o 11 wracac do Poznania, bo ma do odebrania prawo jazdy i dowod rejestracyjny :( :( :( normalnie dupa :(
Ale jak sie nie uda w ten weekend, to za tydzien tez jestesmy ;D ;D ;D wiec jak nie teraz, to za tydzien :)

ja tez mam skypa :) ale nie zainstalowanego ;D :D :D
 
O dżizas...jaka tu sie znow sprzeczka wywiązała ::)

Jakos nie moge sie zgodzic co do jednego - ze obecnie posty sa takie po lebkach bo nie ma czasu ze wzgledu na dzieci - owszem, ze czasu nie ma to oczywiste, ale ilosc tych postow jednakowoz swiadczy o fakcie dosc intensywnego zasiadania przed komputerem ;) az sie nieraz sama dziwie jak mozna tyle postow klepac majac dzidziusia w domu ;) ja po prostu nie mam na to czasu i nie wlaczam kompa... ;)

A ze na wspominki sie zbiera to i bardzo dobrze, bo mamy co wspominac ;D O0

A klotnie i sprzeczki nabieraja na sile bo to chyba normalne przy takim gronie bab ;D no chyba to jest wyjasnieniem.

Buzka! O0

Wandziu!!! wszystkiego dobrego!!! trzymajcie tak dalej!!!milion buziek!!!
 
reklama
wanda wyjezdzamy jutro ok 17 a wracamy w nied do 14.
w ogole to zalatwilismy ze nie musimy wyrabiac nowych dowodow wiec slubik bedzie na koniec p[azdz.moglby byc szybciej ale nie wyrobimy ze wszystkim
 
Do góry