reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
a i jeszcze chcę napisać że bez tych "nowych" było by tu dopiero nudno... same "stare" wyjadaczki.... a tu przychodzi sobie jakaś "świeżyzna" i od razu się robi weselej :) :) :)

No i nie obrażajcie się już PLIZZZZZZZ!!!!!!!
 
a zreszta, za co my przepraszamy !!!
Nie uwazacie, ze na tym polega wlasnie swoboda wypowiedzi i wolnosc slowa ???
Caly czas maglowany jest ten temat. I co ??? znowu zostalam zaczepiona - nie bede przepraszac za to co napisalam ani zmieniac zdania !! Takie jest moje zdanie i juz.
Nie bede tlumaczyc jak Abel krowie nikomu nic - napisalam jasno, a jak ktos czyta miedzy wierszami, to juz trudno !!!

I zegnam Was....

bo chyba dolacze do grona Pamci, Aussie , Magi i Ziemzi.

Pa
 
Steffi - sory ze Cie zignorowalam :) Ale plodzilam posty :p hehe
Ja wcale sie nie kloce, ani sie nie obrazam, ani nawet nikogo w tej dyskusji nie obrazilam - nie wiem skad takie podejscie do tego :)
Cyprysiowa sie nie obraza - ale tak wesolej babki jak ona, to nie ma na calym swiecie :)
 
Taaaak... pożegnajcie się wszystkie..... już Beata, Sorbuś i Wanda ..... może jeszcze któraś ma ochotę????.... cholera jasna jeszcze kilka postów i tu sama zostanę!!!!! baby jedne paskudne wracać mi tu ale już!!!!!
 
Ja piernicze no bez przesady ::) ::) ::)

Wanda ty chybe nie powinnas sie obrazac a poza tym to nie czytam miedzy wierszami dlaczego zarzucasz mi cos czego nie robie ???? Najnormalniej w siwecie uważam żę te słowa nowa stara sa beznadziejne i tyle


Dobra to tyle z mojej strony na ten temat
 
dobra ja sie poddaje ;D ;D ;D

Poprostu łątwo mi przykrosć sprawić i chyba faktycznie mam o sobie kiepskie mniemanie ale to juz wina mojej mamy - zawsze tak było
 
reklama
jsorbek pisze:
dobra ja sie poddaje ;D ;D ;D

Poprostu łątwo mi przykrosć sprawić i chyba faktycznie mam o sobie kiepskie mniemanie ale to juz wina mojej mamy - zawsze tak było

ile podobienstw :)
u mnie bylo zawsze tak samo :) Mama zamiast mnie wspierac, rywalizowala ze mna - o wszystko, a to zdrowe nie jest...
ale wyszlam juz z tego :)

uciekam do gory prasowania
pa
 
Do góry