reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Asiaczku witaj po przerwie i teraz koniecznie zglądaj częściej :)
Wanda gratulacje dla siostry :)
a Paula ponownie sie obija ehhh ;) ;) ;)

Dobranoc
 
reklama
Didi - a znalas taka rymowanke: Zuch dziewucha, pan prezydent cie ...... :D :D :D :D :D tak mi sie zawsze kojarzy jak slysze slowo dziewucha :D :D :D :D

wracam z albumiku, ile nowych fotek dzisiaj :)
Zdjecia ze spotkania jak zwykle rewelacja - cudne normalnie :)
Wiolus - normalnie Olunia czysta mamusia - tez sam usmiech !!! identyko :)
Donia - Filipek jak to chlop, do piwa ciagnie :) slodkie zdjecia :)
Didi - no Al w zlewie mnie rozbroil - a komentarze powalily :D :D :D
 
;D ;D...Wanda nie chcialo mi sie wanienki wyciagac..ahah..leniwa matka ze mnie..:D ;D..ale mlodemu podobalo sie ze hej..:D

ide juz lulu bo cos nozki mnie rwa chyba zmiana pogody idzie..

papapapa

Dobranoc
 
W ogóle ja to sie ciesze bardzo że nam sie spotkać udało bo myslałam że raczej nic z tego nie wyjdzie a dziewuszki super a dzieciaki jeszcze fajniejsze tylko sie przeraziłam co za diabeł mi rosnie a myślałam żę mam spokojne dziecko ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
Sorbek no do spokojnych Maja na pewno nie należy ::) To mówisz, że dopiero potrafisz mieć nawijkę ? :) no pewnie kiedyś się o tym przekonamy :)

Wanda to pięknie siorka zdała ! :) No i English jak ładnie fiu fiu ( a raczej wow ;) ) ! :) Pogratuluj jej ode mnie :)
A co do fotek kuchni to rozumiem w 100%- też bym bez listew nie wklejała :p ;D

Idę lulu bulu, ale wcześniej Marcin na mnie czeka >:D

Śpijcie słodko ...
 
Napewno bede czesciej zagladac :)
Jsorbek ja tu byla jeszcze w grudniu ale wtedy mi sie komp spali.

Wyniki porodu tez podawalam przez sms ;D

No a teraz to juz Was tak na dlugo nie zostawie:)
 
asiak ale ja dopiero od tego lutego juz po porodzie niestety :(
Bartyś no kurcze wulkan z niej ale w domu potrafi sama sie bawic i w ogóle grzeczna jest ale fakt zabiera wszystko i wszystkim co sie da :p :-[ :-[ :-[ A moje gadanie nawet kiedys mnie sama uspiło :p ;) :laugh: :laugh: :laugh: le to pod wpływem .... substancji trzecich :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry