reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

dzieki dziewczyny w imieniu siostry :) jutro przekaze gratulacje :)
Bartys, a Ty przeciez specjalista w tej wlasnie dziedzinie jestes no nie :) Tez egzaminowalas maturzystow na ustnym :) A Ustny siorka tez na 95% zdala :) Ale gupolek zamiast sie pchac na filologie, to ona idzie na glupia turystyke - fajnie sie studiuje, ale co po tym ???

Asiak - tak tak, dawalas znac smskiem :) Zrob sobie szybciutko ladny paseczek i juz nas nie opuszczaj :)

Ja juz mykam spac :)

Dobranoc :)
 
reklama
kiedy ja usiadlam do kompa to wszyscy poszli spac no ale tu jest przeciez godzine wczesniej :laugh:
oczywiscie nalog wezwal :) ale nie mam tu zupelnie czasu aby posiedziec tyle atrakcji ;D
tyle lat przyjedzam do uk ale pierwszy raz z dzieckiem i patrze pod tym katem, jest tu niesamowicie przebogaty asortyment dzieciecy, ogolnie pampersy takie same jak w pl - nawet obrazki ale rozslawione rzepy sa na w kazdej paczce ;) a cenowo 16 funciorow za 2 paczki po 62 szt. jedzonko sloiczkowe to glownie hipp, chodz dzis kupilam w niemieckim liddlu heinz - bylam w szoku jakie nazwy np spaghetti bolognese od 7m-ca :laugh: czyli wolowina z sosem pomidorowym ;D troszke to inne wszystko niz w pl ale np frutopura jest ! i to nawet ze sliwka od 4 m-ca :o aha, zdazylam sie juz wkurzyc na dzieciece biszkopty - od 4-6 m-ca a twarde jak kamienie - nie ma mowy o rozplywaniu sie w ustach - ohydztwo !
ciuszki sa obledne jak zawsze i tanie niesamowicie - nawet w tesco mnostwo firmy cherooke dla dzieciaczkow - cudowne te ubranka i jakosciowo pierwsza klasa ;)
ogolnie bardzo mi sie podoba tutaj, nowe miejsce bo moja mama jest po przeprowadzce - ale tylko domu bo miasto to samo, a znam je jak wlasna kieszen - tylko sie rozleniwilam z moim angielskim ::) bo nie chce mi sie gadac :p ale Was zameczam.... aha, wozek, o ktorym Wam pisalam okazal sie byc zielonym (wychodzi na to, ze jestem daltonistka) nienawidze zgnilej zieleni - prosze mnie pocieszyc i napisac, ze jest ok ::) ;D

zdjecia ze spotkania rewelacja - rozpoznalam wszystkich bez problemu ! dzieciaczki przekochasne i sobie myslalam jak ja bardzo bym chciala Was wszystkie zobaczyc w realu :( :) :)
bartys swietna mialas ta sukienusie - bardzo uroczo w niej wygladalas taka delikatna ;)

DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTOW MOC USCISKOW OD CIOCI JOEEY I ADULKI
 
Witam serdecznie!

No i wreszcie ja wkleiłam fotki ze spotkania krakowskiego :-)

Dziękuje za przesłane na maila zdjęcia
Grzechotka dzisiaj zostanie odesłana ;-)
Jak widać na fotkach książeczka Julci miała wzięcie

Pozdrawiam
 
siemanko..:)

Joeey,...:D .ja mialam wozio zgnila zielen..ale Ty tam wiesz nic nie przejmuj sie wazne ze mlodej fura pasi..:D i wygodnie sie prowadzi..:D

wpadlam sie tylko przywitac i zmykam bo u nas fajnie i przyjem,nie dzisiaj..w nocy a raczej nad ranem byla burza i teraz jest takie milusie powietrze ulice jeszcze mokre ..i fajniusi chlodny wiaterek no ooo w koncu..wiec szybko wciagam sniadankpo i lece do zusu zalatwc to co musze przed wyjazdem..papapapa do pozniej
 
Witam też z rańca z burzowej Bydzi :laugh:

Nareszcie zmiana pogody , Didi to nieźle nogi musiały cie rwac, bo taka wielka zmiana ;)

Ja dzisiaj nocka nieprzespana ::) poszłam spać o 23,30 a już o 2.30 wstawałam bo moje chłopy na ryby wyjeżdzali i musiałam im pomóc, ledwo oko przymknęłam to zaczęło lac taki hałas, bo rąbało w dach jak niewiem co no i burza,a teraz musiałam wstac na dyżur przy telefonie ;) żeby sie zarejestrować na szczepienie ;D - już sie dodzwoniłam idziemy na 9.30 Mieliśmy isc dwa tygodnie temu ale czekalismy na inną pogodę no i dzisiaj jak na życzenie, :D

Asia witaj po dłuuuugiej przerwie :D

Wanda Filip jak widział tą butelkę z piwkiem to sie trząsł :laugh:

Dobra narazie spadam bo musze sie szykowac póxniej dam znac jaka waga małego :D
 
reklama
Paula a to chyba ty mnie kopiować uczyłaś ;) :laugh: :laugh: :laugh:


Piszcie do Asi asik albo cos albo do mnie tylko Sorbek i odmiany ;) :laugh: :laugh: bo się mylę strasznie :p :-[ :-[ :-[


Musze sie pochwalić moje dziecko robi papapa
 
Do góry