reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Pati fajowy kolczyk  :) :)

chcialam sie pozalic ze oj maz chcac mi zrobic niespodzianke zabira mnie jutro do tesciow  ::) ::) kurna ale niespodzianka  :p

a i bylam w jysk basenikow nie bylo  ::) a chcialam na allegro poopylac  :p ;D za to kupilam sobie sliczna narzute i podusie  ;D
 
reklama
Jaaaaaaaaaaaaa piernikam Didi toz Twoj Al jest najbardziej zaawansowanym maluchem na grudniu ;D ;D ;D jak tak dalej pojdzie to do samolotu poprowadzisz go za raczke ;D ;D ;D jestem pod ogromnym wrazniem ale mialam racje piszac kiedys ze bedzie pierwszym chodzacym grudniaczkiem 8) ;D

wlasnie zadzwonila mi kuzynka z ktora sie umowilam na jutro ze ma chore dziecko wiec nie pojade bo mi Oskar podlapie jeszcze a po co mi to ??? no i niestety nie mam juz wymowki ze nie jade do tych .... :p :(
 
GAbi..ja jestem tez w ielkim szoku maly doslownie powalil mnie na kolana a co najzabawniesze to wstawanie sprawia mu przeogromna radosc co widac na zdjeciach..:D..ja do niego oj oj..a on w smiech i bach na nogi..:D..

juz mowilam do mojej mamy ze to szok aby dziecko zaledwie 7 miesieczne juz stalo ...:D
 
hej, hej właśnie wróciliśmy od teściowej, jeden dzień pózniej niż planowaliśmy, dlatego wpadłam się tylko przywitać i zmykam, bo w domu bałagan, duzo prania, a jutro goscie goscie przyjezdni, wiec mam troche przygotowywania. Bardzo za Wami tęskniłam, ale na "urlopie" też było fajnie. Moze w poniedziałek uda mi sie posiedziec dłuzej. W kązdym razie nie nadrabiam, - moze z czasem zorientuje się co u was słychac.
Didi co ja czytam Al juz na nóżkach brawo.
papa
 
didi pisze:
_Gabi pisze:
my tez bezzebni i w dodatku nawet na horyzoncie ich nie ma a ja zagladam codziennie rano zaraz jak sie obudzi i szukam jak glupia z nadzieja ze cos znajde :p ;D

noo..ja mam to samo ztym codziennym zagladaniem i wypatrywanbiem zabkow..:D

ale ostatnio obmyslilam teorie..:D w eic taka ze polowa dzieci ma juz zeby ale sa malymi leniuszkami i nie chca sie duzo ruszac, a te bezzebne sa za to bardzo ruchliwe..:D

Didi - zupelnie sie nie zgadzam z ta teoria - Paulinka bardzo jest ruchliwa !!!!!!!!
 
Joeey - dzieki bardzo za przekazanie smsa :)
Dzieki tez za gratulacje... sama jestem w ciezkim szoku i nie wiem czy to tak dobrze ze ma tak szybko te zeby... w kazdym badz razie juz mamy co szczotkowac ;D ;D ;D

Didi - no a ja nie widzialam jeszcze chodzacego na czworaka Ala - musze jeszcze raz sprobowac sciagnac - ale to jak do domku wroce :)

Jutro mam 2 egzaminy, trzymajcie kciuki o 11:45 i o 16:15 :)

Donia - a wiesz ze myslalam zeby wpasc do Was jak jechalismy, ale tak z zaskoku to glupio troche... a w niedziele jedziemy do domku ale o ktorej to nawet nie wiem... pewnie poznym wieczorem, bo pewnie tak do 18 sam moj egzamin bedzie trwal... mysle ze kolo 19 moze bedziemy jechac, choc bede sie starac szybciej napisac :) zeby szybciej wracac... ale jakbym byla o 19 kolo Ciebie to juz troche i tak za pozno... bedziemy sie starac szybko do swoich lozek wrocic ;D ;D ;D
 
Didi no Twój synek jest naprawdę niesamowity !!!!

Wanda Bedę trzymać kciukasy :) Współczuję tych egzaminów ::)

A ja dziś byłam na małych zakupach :) Nareszcie kupiłam kostium kąpielowy ( mimo brzydkiego pępka, kilku rozstępów nad nim i wciąż widocznej krechy zdecydowałam się na dwuczęściowy, a co tam ! Jak szaleć to szaleć ;) ) a do tego klapeczki baaardzo fajne japonki za całe 19.90 ;D
 
reklama
Ja już dwie godziny jestem w pracy :(.Połowa pokoi jeszcze nie przyszła jak zwykle w sobotę szczęściarze imprezują.Siedzie na przeciwko restauracji a za przeszklonymi drzwiami odbywa się spotkanie licealistów po 30 latach!!!!Piją ,bawią się a ja tu siedzę :mad:.
Mój mąż został z Julką,wściekła była dzisiaj jak nigdy,jakby czuła że mamy nie będzie w nocy.
Wanda będę trzymać kciuki za ten o 16,15 bo o 11,45 pewnie będę jeszcze spała po nocce.
Bartyś nie przejmuj się.Ja ostatnio ubrałam kostium z przed ciąży a koleżanka mówi :jakie ty masz cycki takie placki.Kresa Ci zniknie pępek też wyładnieje a mnie "placki" już zostaną :p.
Didi Alutek jest niezwykle silny,Julka do niego ma jeszcze dłuuuuugą drogę.
 
Do góry