reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Martula - jaki to jest kolczyk anty-urazowy? Chodzi o taki pogiety?

Roland dzis dal mi wolne i sie zajal Malym a ja poszlam do kolezanki, Bylo super! Zjdalysmy razem lunchyk i nagadalysmy sie troszke. Jak wrocilam do domu, to moj maz nawet pranie zrobil i naczynia pozmywal! :D
 
reklama
hejka, dzis Ada dala popalic w nocy :p troche niewyspana jestem :(

Pati ale kochany jest :) a kolczyk malutki jest ;D taka perelka na nosku :laugh:
 
Hej

U nas fajna pogoda słonko ale wiaterek , wiec my juz po spacerku :D teraz robimy śmietankowiec z truskawkami i truskawki w galaretce no i może jeszcze drożdżówkę oczywiście z truskawkami :D a co jak sezon na truskawki to na całego ;D

Pati kolczyk super mam słabośc :D

Ketsa ja Anonim ale uwierz mi nie ma czego pokazywać :mad: ;)

Zdanka www.jysk.pl taki sklepik z różnościami :laugh:

Na razie , spadam :laugh:
 
Paaricia, ale Twoj Synus jest podobny do Ciebie. Normalnie Twoje odbicie! No i bardzo Ci pasuje ten kolczyk. Ja siebie z kolczykiem w nosie nie widze, nie moj styl, ale u innych przewaznie mi sie podoba.

My za chwile chcemy isc na basen. Jak maly sie tylko obudzi to zadzwonie jeszcze na plywalnie zeby potwierdzic, ze nie ma duzo osob. I jak bedzie w miare luzno to wstepuje do sklepu po rekawki dla malego i idziemy sie pluskac. To bedzie nasz pierwszy raz. Mam nadzieje, ze maly sie nie zrazi do wody, bo idziemy tak jak Cyprysiowa bez instruktora.

Aha, a przy okazji chcialam Wam napisac jak znalezc Pampersy strechowe - czyli z tymi elastycznimi zapieciami. Otoz w miejscu gdzie sie otwiera opakowanie jest wlozona kartka, ktora mozna wyczuc przez plastik, trzeba po prostu pomacac pare opakowan i na pewno sie ja wyczuje. Te z kartka to sa te wlasnie streczowe. Powodzenia :)

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
Hejo :)

Nie wiem co się podziało mojemu dziecku, ale śpi już 1,5 godziny ! Baaardzo rzadko mu się zdarza spać tak długo :( To pewnie przez tą pogodę. Siąpi od rana :(

Moniczko mi już troche ręce opadają z tym spotkaniem naszym ::) Już się pogubiłam. To zostajemy jednak przy 9 lipca ??? Czyli narazie są głosy za bulwarami czyli posiedzenie na trawce ? Może spróbujemy ustalić godzinę ? Ja osobiście myślałam o jakieś 16:00 lub 15:00 najcześniej, tak żeby było już po porze obiadowej ( mam na myśli zupkę dla naszych Maluchów ) bo deserek można już dać w warunkach plenerowych. Jak myślicie ?

Paaricia do twrazy Ci z tym kolczykiem :)

Donia narobiłaś mi smaka na ten śmietankowiec z truskawkami ::)

Didi ja też wypraszam sobie takie teorie o nieruchawych uzębionych ;) ;) ;) Mój Kamil ma 4 ząbki ( którymi notorycznie zgrzyta ) i jest baaardzo ruchawym chłopczykiem ;D ;D

Agnesa niezły patent z tymi pampersami :)
 
Ketsa, trochę widać, ale nie rzuca się od razu w oczy. Przy obecnych niedoskonalościach mojej cery prawie wcale go nie widać.

Pati, taki pogięty to właśnie anty-urazowy, ktory kończy się gdzieś głębiej w nosku.

Moja córka uparła się na to, żeby chwycić mój kolczyk w pępku, ciągle próbuje, muszę bardzo uważać.
 
reklama
czesc
Didi o matko normalnie jestem w szoku ze All juz soi :o :o

nudzi mi sie poszlabym sobie gdzies ale samej mi sie nie che buuuuuuuuuuuuu :(
 
Do góry