reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

Luknełam wlasnie do albumiku, a tam przeglad grudniowek :) Ja mam tylko pytanie czy na zdjeciu z Natalka jest nasza Beatka??????? Musze sie upewnic bo az niedowierzam :) Niesamowita zmiana :) Chyba ze to przypadkowa zbieznosc i to ktos calkiem inny ;)
Dzieciaczki cudniaste, Gorol w czapie niesamowicie mi sie podoba ;)
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Wandzi i Adusi - zdrówka radości i miłości - życzą Sorbusie :laugh: :laugh: :laugh:
 
Beatka miala blond wloski :) Wiedzialam ze miala z nimi rozne perturbacje kolorystyczne, ale nie spodziewalam sie az takiej zmiany wygladu ;) teraz Beatko wygladasz znacznie powazniej!!! W zyciu bym nie wpadla ze to Ty :) ale nagle cos mnie tknela zbieznosc imion ;)
 
Uffff my już po szkole ::) ;D jak ja sie ciesze ze juz wakacje :D

Filiponek przesyła Adusi 100 gorących buziaków z okazji półrocznych urodzinek :-* :-* :-*

Zyczymy też cioci Wandzi wszystkiego co najlepsze :laugh: :D ;D

Teraz lecę do ogródka po truskaweczki , bo juz ciasto drozdżowe rośnie :D i na popołudniu do kawki jak znalazł będzie :D

 
Heejjjja

A ja sie na was wczoraj obraziłam i wieczorem już nie chciałam wchodzić i nic pisać ....heheheheh ale tylko się umeczyłam...to chyba kara była dla mnie bardziej ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A wkurzyłam sie bo ja tu chciałam porządeczek na pokarmach zrobic ale z wami to sie nie da .....i tak musi zaostać ;) ;) ;).... tak że chyba zostaje przy tym że krytykujemy się nadal i kócimy ......tylko się nie obrażamy.... ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A tak na serio to chodziło mi tylko o to że głupio tak po sto razy pisać że ktos żle robi ze cos tam wprowadza do jadłospisu dziecku .... przecież to już wiemy ze jedne robia tak a drugie tak i ja chociaż nie wprowadzam żadnych czekolad biszkoptów i itp. to chetnie czytam co tak inne odważne wyczyniają...
No i właściwie to tyle w tym temacie bo na prawde nie ma sensu dalej ciagnąć..... ale wybaczcie niemogłam się powstrzymać
...a i jeszcze co do towarzystwa wzajemnej adoracji....to mi sie wydawało ze jednak troche jestesmy takim towarzystwem(co dla mnie towarzyskiej konstruktywnaj krytyki nie wyklucza).... no ale może się myliłam

Gabi no to teraz jakieś zdjęcie w pionie poprosimy ;) oczęta masz śliczne ....i Oskar chyba po tobie takie same odziedziczył.....

Magda dzielna z ciebie mama supermenka a babe to bym udusiła chyba ..... mam nadzieje ze jej przynajmniej mega głupio było i juz jej do głowy następnym razem nie wpadną takie numery.......

zraz coś dopisze.....tylko musze sie cofnąć jakies kurde chyba z 20 ston O0


AAAAAAAAAAAA no i Wanda wszystkiego naj naj wspanialszego spełnienia najskrytszych marzeń no i ogólnie naj naj sedeczniejsze życzonka + buziaki

Kod:
[size=5][b]Adula gratulacje zakończenia pół roczku.......oby tak dalej :-* :-* :-*[/b][/size]
 
Ketsiu jak poczytasz moje posty to ja własnie o tym samym pisąłam - żeby w kółko nie powtarzac - bo ja zadzior jestem i choc Maja w życiu nie jadła czekolady ani biszkopta raz tylko ciupke herbatnika to się lubie czasem czepić ale juś nie będę obiećiuję i pśeplaśiam bajdzio ;) :laugh: :laugh: :laugh: A czytac też lubię :D :D :D

Beatka blondynka - prosze mi tu zaraz fotki wkleić bo nie wiedziałam
 
Asik no ja właśnie o ty miałam też pisać że ty jeden z czołowych zadziorów ;D ;)..... ale kurcze faktycznie mówi sie że kobieta w ciąży nadwrażliwa....ale jakie my teraz dopiero jesteśmy....... ale git ja sie na was dalej bede obrażać że się kłócicie.... a potem bezskutecznie będe próbowała porządek robić ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D heheheh mogę tak ;)?

A wy tak sie zadziwiacie Beatką no piękna kobiałka jest tak czy siak i zupełnie inaczej faktycznie na bląd wyglądała .....i teraz jeszcze inaczej .... ale jak dla mnie pasuje i tak i tak ....a ta lwia grzywa...hhmmmmm ....fajna niunia jak by to okreslil Astek......

A ja nadal sie zadziwiam Ziemzią mimo że może nie jakaś drastyczna zmiana z tą fryzurką to ja miałam kłopoty z rozpoznaniem ;) ale bardzo bardzo kożystna ta zmiana Ziemzik strasznie mi się teraz podobasz
....zresztą Natalia też taka jakaś promienna i kwitnąca.....kurde ja tak nie mam!!
 
reklama

Wanda ty widze dzis cały dzień przy kompie i życzenia przyjmujesz ;) ;D ;D ;D ;D
........a i jak już tak sie rozpedziłam zkomentarzami wyglądowymi.....to tobie też coś powiem ....matka polka - pierwsza klasa nastepna kurcza promienna i kwitnaca.........

a już nudna sie robie nie słodze wiecej.....choc jeszcze inne zjawiska tam na zdjeciach sie popokazywały.... ;)
 
Do góry