reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dzieki, zaraz sobie zajrze na stronke. Gdzie sa forumowiczki, ktore wstawily sobie podpis??? Ja probowalam juz wszelkich podanych przez Gage metod i nic!!! Ja protestuje!!!
 
reklama
No to przybyłam, żeby was oświecić!! ;D Mi też z tym napisem nie wychodziło, ale szybko się zorientowałam, że nie można mieć wszystkiego! Zwróćcie uwagę na ilość znaków - mi nie mieściły się dwa suwaczki i napis, dlatego mam jeden suwaczek i napis. Może tu jest pies pogrzebany? No i uważajcie na te nawiasy. Ja robiłam wszystko tak jak mówiła gaga - wg drugiego sposobu. Trzymam kciuki!!
 
Wiedziałam Ziemziu ze przybedziesz z odsieczą :) No ale powiedz, ktory adres wg drugiego sposobu trzeba wkleic?? Bo ja probowalam chyba wszystkie :) i nic!! i wklejalam z boku i pod spodem, i nic!! I te dodatkowe nawiasy trzeba dac??
 
Ty masz racje Kobieto, maksymalnie mozna 255 znakow, zostalo mi 61 i to pewnie za malo...Ale ja chce moje oba suwaczki i koniec :mad: Nie bede miala podpisu ;D
 
oje... ja nie będę wklejać napisów, strasznie siem tem przejmujem... straumatyzował mnie lekarz na samym początku i teraz każda perspektywa "wielkiej wiadomości" mnie rozchwiewa.


dzięki za info jak zdobyłyście położne - jakoś nie widzę, zeby mi prywatnie lekarz polecił, ale poszukam...nawet nie mam znajomych ciężarnych, tak w izolacji od dzieciatych żyję. a taka położna to jak w stanach, że całą ciążę dogląda, czy dopiero podczas porodu?

miłego dnia panienki cudne!
 
Ziemzia jak by to powiedzieć widocznie mój maluszek wrodził się we mnie i jest takim samym uparciuszkiem ;D on przez ok 5min nawet nie drgnął tylko rączką odpychał ten drążek z USG (nie wiem jak fachowo się to nazywa).Wyglądał jakby muche odganiał  ;D
Już nie mieliśmy sumienia go męczyć. Mam tylko nadzieje że tak mocne spanie zostanie mu po urodzeniu.Co do jakości sprzętu to nie znam się ale nie sądze żeby ktoś kto zajmuje się m.in. patologiami ciąż miał słaby sprzęt. Zresztą najbardziej ciesze się że z dzidzią wszystko ok, że słyszałam i widziałam serduszko i wogóle całe moje maleństwo a płeć pewnie że chciałabym wiedzieć ale jak nie dziś to za 5msc się dowiem (chociaż mam nadzieje że wcześniej)

Teraz siedze w pracy ale jak wróce do domu to pomęcze się z nowymi paseczkami. Napiszcie mi z jakich stron korzystacie.
 
czesc moje niekumate i kumate laseczki ..:)

zrobcie tak jak wam pisalam odnoscie tych migajacych obrazkow tylko przed calym adresem napiszcie tak..
..no i powinno byc ok..:D..wtedy zapomnialam o tym wspomniec
 
reklama
Do góry