reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
a tak naprawde to on jest na glownej stronie  "Albumy Rodzinne"..tu masz linka i juz nie placz..:D

https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,104.0.html

Ketsa..:D..no nie mam wiekszych zmartwien niz to..ale wiesz...jak serce matki krwawi gdy dziecku cos sie dzieje..a ja wole aby moje krwawilo za wczasu..:D :D..albo juz to polubilam i znecam sie nad soba w taki sposub bo ja masochistka jestem..:D :D :D...no ale mam nadzieje ze to tylko taki niewinny siniaczek..i szybko minie..:D

ok..ide nakarmic tego lobuza kulajacego mi sie na lozku i zmykamy na spacerek..:)..a pospalismy za 2 razem dzisiaj do 11:30..:)..wiec czas sie dotlenic
 
dobra znalazlam, alescie go zakamuflowaly babajagi jedne, hehe, no nic troche poprzeklinalam sobie, zmykam, caluski ogromniaste, Stasiak juz siedzi w albumie, ma zaległości - jak bedziemy mieli neta to trzeba bdzie ponadrabiac od porodu co sie dzialo hihi. to do milego, kumpela sie denerwuje bo przyszlam na kawe a na bb tyle czasu mi zajelo przez wasza konspire, papa
 
Magdus przykro mi z powodu Twojej babci :( Trzymaj się jakoś kochana wiem, że Ci ciężko i bardzo smutno, ale trzymaj się dla Hani :) Buziaczki  :-*

Ja jeszcze apropo księży.....fakt u nas jest prawdziwy skurw..... ale jak byliśmy u Pawła w parafii po zaświadczenie z bierzmowania do ślubu to Paweł chciał zapałacić tamtemu księdzu a on jak tylko zobaczył, że Paweł wyciaga portwel to od razu kazał mu schowac i powiedział, ze nam teraz bardziej te pieniądze się przydadzą :) I to jest ksiądz! :)

Cyprysiowa no współczuje teścia naprawde!!!! Podpisuje się pod tym co napisały dziewczyny.

Gabi no właśnie mnie to tez wkurza że msza w czasie chrztu jest za kogos zmałego!!! u nas tez tak jest...ciągle im kasy mało!
No ja chochę do kościoła ale jakbym patrzyła na księzy to pewnie bym nie chodizła  ::)
 
Natalio dziekuję :laugh:

No Kacperek w końcu zasnął więc mogę się naszykować i zaraz ruszamy na spacerek ale też dzisiaj krótki bo nie ma pogody więc tylko do bankomatu i do sklepu.

Trzymajcie się!

 
Kamilo Cyprysiowa co za typ ci sie trafil na tescia..!! okropienstwo!!! najlepiej jak zerwiecie kontakty a on niech sobie dziadkuje komu chce - nawet na chrzest nie przyjsc!!!!! zgroza!!!! dno totalne!!! ZERO!!

na szczescie masz najwspanialszego Cyprysia na swiecie (wiem co mowie w koncu jestem przewodniczaca fan-clubu) :) :) wiec olac dziada

masz tez babcie ktora potrafi umilic kazda chwile ;D ;D ;D



 
reklama
Magdus kondolencje.... ja osobiscie nie mam zadnych juz dziadkow - no teraz mam nowych od Rafala.. ale swoich rodzinnych juz nie
 
Do góry