reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Gonia - Stas normalnie istna mieszanka i Ciebie i meza !!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie szok bo widze w nim i Ciebie i jego i to mocno !!!!!!

Pisze wielkimi, zeby moze doczytala :p
 
reklama
Magdus strasznie mi przykro :( ja mam jeszcze dwie babcie i dwie prababcie, ale jedną znich(mame mojej mamy) strasznie kocham i niewyobrażam sobie co będzie gdy ona umrze, nawet niechcę o tym myśleć :(

Co do księży to u nas w parafi jest ok, niemoge narzekać :p niemają swojego cennika tylko co łaska ;) za to u mojego męża w parafi ( to taka typowo wioskowa parafia ;D) to księdza mają starsznego ::) za ślub min. 700 zł, za pogrzeb to tyle ile trumna kosztuje!!!!! czaicie!co za typ :mad: jak Damian był po zaświadczenie u księdza do slubu to musiał 20 zł zapłacić :mad:

Mała dopiero mi zasneła, juz tak była zmęczona że rozżaliła się i niemogłam jej uspokoić ::)
 
co tak tu pusto??
na spacerkach wszystkie jesteście czy cuś??
Mała dzis strasznie marudna jest, wogóle leżeć niechce, tylko najlepiej ja w pionie nosić ::) I jak ją położe, obojetnie gdzie, łóżeczko lub wózek to odrazu nogi i głowa do góry ;D
Wasze dzieciaczki tez już same z pozycji leżącej główki podnoszą?? bo niewiem czy jej na to pozwalać :p
 
Natalko jeszcze raz dziękuję za te zaworki  ;D Uff, od jutra będę mogła normalnie pompować  ;D

Magdus przykro mi ...

A ja dokładnie rok temu zrobiłam test i dowiedziałam się, że jestem w ciąży :) Ale oczywiście nie uwierzyłam temu paskowemu testowi z apteki i następnego dnia zaniosłam do laboratorium mocz i wyszło, że nie jestem  :mad:( choć pewnie ta baba w tym laboratorium chciała ze mnie kasę zedrzeć żebym zrobiła test z krwi ) więc zrobiłam nastepnego dnia z krwi ( w innym laboratorium ) i wyszedł wynik( tego beta hcg ) - 426, co było według pani z laboratorium niezbyt pewną sprawą  ::) dlatego za tydzień zrobiłam znowu i tym razem wynik już nie pozostawiał cienia wątpliwości co do ciąży bo było aż 6482  ;D no i dopiero wtedy uwierzyłam  ::) Taki ze mnie niedowiarek ;) Ale tak miło teraz wspominam te chwile, choc wtedy spać nie mogłam z wrażenia :)

 
wrócilismy z zakupów ;D ;D ;D

kupiłam małemu sewterek do chrztu i oglądałam ten komplet od wójcika ale go nie kupiłam bo w sklepie kosztuke 96zł a przez internet zapłace 73zł juz z pezesyłka takze juz go zamówiłam i teraz czekam A sewterek sliczniusi dokładnie z tego kompletu ;D ;D ;D jak tylko wszystko dostane to powklejam zdjęcia
A i co mnie zaskoczyło musiałam zamówić rozmiar...........62!!! bo 68 duuużo za duże (w sklepie mu mierzyłam)
ale sie podjarałam ;D ;D ;D

ale i tak humorek mi sie popsuł bo mąz nie ma większości zajęć i przez to zrobiło mu sie wolne na uczelni i............po świętach wyjeżdza znowu do Holandii z tym ze co 2tyg będzie przyjeżdzał na weekend i tak do czerwca gdy przyjedzie na 3tyg a potem................znowu pojedzie na 3miechy :-[ :-[ :-[ buuuuuuuuuuuuuuu
 
Ola..glowa do gory..ja chcialabym miec mojego Piotra co 2 tygodnie chociaz na te weekend..ale niestety nie mam..i nie widze juz go 2 miechy i nie zobacze az do czerwca..:(...
 
rybki przepraszam, ze zasmuce troszeczke ale napisze dla przestrogi abyscie nigdy nie spuszczaly wzroku z maluszkow  :-[
dwa ostatnie dni byly dla mnie koszmarem i spedzilam je w szpitalu bo Ada spadla mi z kanapy !! wyobrazcie sobie, ze siedzialam obok niej i na moment odwrocilam wzrok, a ona obrocila sie ze 2 razy z plekow do boku i tu juz byla podloga, odwrocilam glowe akurat w momencie kiedy byla w powietrzu i caly czas mam ten widok-upadek przed oczami, obie zareagowalysmy placzem naturalnie, z tym, ze ona po jakims czasie przestala, a ja nie moglam  :-[ wezwalam pogotowie i tesciowa, zbadali ja pobieznie i stwierdzili, ze nic jej nie jest, uparlam sie, ze musi ja zobaczyc chirurg i konieczne przeswietlenie glowki, zabrali mnie do szpitala i tam kazano pozostac na obserwacji, jako, ze nastepstwa upadku moga sie jeszcze pojawic w ciagu doby, na szczescie Adzie nic sie nie stalo, ale nie wybaczylabym sobie gdyby cos jednak tfu tfu...
mowia, ze takim malenstwom jak upadaja, pan Bóg podklada poduszki i chyba zaczynam w to wierzyc takze naprawde trzeba uwazajcie bo o nieszczescie nie trudno  :-[
 
Joeeey cale szczescie ze malutka jest zdrowa - fajnie to ujelas z tymi poduszkami od Pana Boga :) :) ale ile nerwow - nawet sobie nie wyobrazam!!!!!!
 
reklama
ale zeby calkiem tak smutno sie nie zrobilo ;) to sie pochwale bo w pokoju szpitalnym mialam wage i Ada przybrala w ciagu 12 dni znowu 420gr i ma juz 5,5 kilo ;D
 
Do góry