reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
no naprawde on jest delikatnie mowiac popierdolony :D
i sobie wyobrazcie ze nigdy nie widzial Cyprysia,jak go Adrian zaprosil na chrzest to nie przyszedl a pisze na imieninky zyczenia dla malego i sie podpisuje Dziadek Tadeusz hehe.Kiedys zaprosil swoje dzieci na rozmowe o tej zamianie i jak sie niezgodzili to wywalil ich z domu,klnal i mowil ze juz nie ma dzieci,wiec skad ten dziadek?
A ta baba to tez jest jeb... kiedys jak bylam w ciazy siedzialam z nimi w pokoju i ona dzwonila do swoich wnukow i przy mnie mowi "dziadek Tadeusz was caluje i bardzo teskni,dziadek was kocha bo jestescie jego jedynymi wnuczkami"a Amelka i Cyprys w brzuszkach czaicie?? do obcych "wnukow" byc najukochanszym dziadkiem a swoich nawet nie widziec (bo Amelki tez nie widzial)
ok juz was nie zasypuje opowiesciami rodzinnymi :D
 
dziwczyny wczoraj jak pisalam o sakramentach to napisalam tez pogrzeb,ale skasowalam.Ale nie da sie tego pominac. Moja babcia umarla.A miala na swieta przyjechac do domu.Jak mi smutno,tak ja kochalam.Pierwszy raz umarl mi ktos tak bliski :( :( :( :( :( :(
 
Cyprysiowa przyznam, że troszkę się zakręciłam w tej historii, ale generalnie wniosek jest jeden: teścia masz tragicznego i najlepiej będzie jak zerwiecie z nim wszelkie kontakty. Jak spłaci Adriana oczywiście.  ;) W ogóle to masz nieciekawą sytuację, nie dość, że teściu taki to i babcia zrzędliwa. Podziwiam Cię, że do tego wszystkiego masz jeszcze taki dobry humorek i podchodzisz do wszystkiego na luzie, taki przynajmniej mam wrażenie.

A mój samochodzik dziś pojechał do lekarza i bardzo cierpię bo nie mogę nigdzie iść, tzn. jechać (bo ja na wsi mieszkam  ;) ). Mam nadzieję, że do jutra mi go zrobią, bo mamy okulistę i aż 3 laboratoria do zaliczenia!
 
Magdus wyrazy wsolczucia
jak juz temat chciwosci ksiezy to powiem wam jak zmarla moja mama to poszlam z jej kolezanka do kosciola zmowic ksiedza na pogrzeb i mojej mamy kolezanka zaczela mowic jaka to ja biedna ze sama zostalam (ojciec sie wyprowadzil jakies 6 lat temu)i nie mam zbytnio kasy.i sie pytamy ile za pogrzeb a on no co laska ale daja minimum 100zl.na to my czy nie dalo by sie jakos mniej(bo serio krucho bylo)a on no niestety!!!!!! to jest zaj.... ksiadz co??niewiem czy on jakies powolanie mial.!!!
za to jak umarla adriana mama to nie chcial ksiadz(inny)zadnej kasy a jak byl na "ostatnim namaszczeniu"przed jej smiercia to sie poplakal-to jest prawdziwy ksiadz.
 
reklama
Natalia przeciez nie bede sobie nerwow non stop szarpac debilnym tesciem i babcia,ktora wczoraj weszla do lazienki jak kapalam malego mowiac:"uwazaj bo ta matka cie utopi"!!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymalam i jej powiedzialam troszke a ona w smiech i wyszla hehe
 
Do góry