reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

kiwiatuszek hmmm w tym to ci już nie pomoge :-[ ale wiem że Wanda chyba to potrafi heheee :p
Gabi moja Ewa chyba jest najbliżej Cyprianka bo 7200 ale wolała bym że by go nie goniła bo już teraz mam co dzwigać niech lepiej przybiera w swoim tempie ;)
wkleiłam zdjęcie jak to tatuś usypia dziecko :laugh: :D
 
reklama
Kwiatuszku otwierasz zdjęcie w Paintcie, wchodzisz w "obraz" - "rozciągnij/pochyl" i w rozciąganiu wpisujesz ile % chcesz żeby mialo zdjęcie, ja zazwyczaj wpisuje w obie kratki 20% i wtedy zdjęcie jest akurat :) wciskasz "ok" i zapisujesz zmniejszone zdjęcie :) Powodzenia!
 
Zdanka ach te kupy  :angel: no Ola jak pospi z mama to tez czasami do 12 a potem kurcze siedze do 2 na necie  ;)


Martula to jestesmy tego samego zdania

Wlasnie gdzie ta Wandzia czyzby sie czaila ???
 
No to kawał EWY masz zdanka  ;D
wsystko by było fajnie jak by się na rączkach nie chciał nosić a on ostatnio tylko tak preferuje i to jeszcze brzuchem do dołu i samolociki  ;D
 
zapomniałam się pochwalić zarezerwowaliśmy sobie już wakacje jedziemy do Sarbinowa  ;D ale się ciesze już nie moge się doczekać a gdzie tu jeszcze do 14 sierpnia  :-[
 
Kacperek już zasnął na dobre nawet jak go przełożyłam do łóżeczka to się nie przebudził :)
Ja też ide już spac bo jutro znów będe nietomna  :p
tylko za dużo nie szalejcie  ;)

DOBRANOC. Spokojnej nocki!!! :)

Idę tylko jeszcze zobaczyć do albumiku nasze dzieciaczki :)

 
reklama
Do góry