reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

Magduś ale statystiki poprawiasz hehe co drugi post to twój  ;D

Paula a może jednak miałaś zgagę ??? tylko utajoną i nie widziałaś  ;D ;D że masz 8)
 
reklama
dziewczyny ja za wami nie nadazam..... :(
Wanda I Madzia dzieki za pocieszenie po malutku mi przechodzi.Jesli chodzi o nauke to dalam mu luz bo wczesniej mi marudzi,ze go zniechece...wiec spokoj.dla dziecka  i co dlugo nie trzeba bylo czekac.....? juz sama nie wiem co robic troszeczke mu nagadalam i czekam na efekt....jest on w tym najgorszym wieku.....14 lat...czasy sa ciezkie i chcialabym dla niego jak najlepiej ale nie wiem jak to wyjdzie.....
Beatko jak przeczytalam o twoim synku to bylam w szoku....  ::) bardzo szybko sie rozwija.
Moj dawidek dzisiaj sie przewrocil z brzuszka na plecki...i chyba beda szly zeby bo jest bardzo marudny ,slini sie na potege.. nie moze zasnac przewraca sie i jeczy..... nie wiem co mu dolega ... :mad: najlepiej mu na rekach w pozycji pionowej....  :(
Zdanka-normalnie tak mnie rozbawilas,ze przez chwilke zapomnialam o smutku... ;D
 
Leje u mnie feeeeeeee  :p
mąż przyszedł z pracy pytam co zje ??? a ten pokazuje paluchem na moje śniadanie  :p i się teraz zmaga w kuchni pytałam czy mu powtórować powiedział TAK a ja myk i zwiałam tutaj a jak  ;D ;D tutaj fajniej niż w kuchni  ;D
 
Kwiatuszku no to rzeczywiście z Twojego Adasia kawał chłopa!!! nawet Cyprysia przegonił  ;D A Ty to drobinka jesteś  :laugh: ja tez mam 158 ale 10 kg więcej od Ciebie  ::)
No i musisz sobie zmniejszyć zdjęcie np. w Paincie :) i wtedy będziesz mogła wklejać  8)


 
no jejciu tylko na chwilunie Was zostawic  :D

Moja ciaza tyz byla nie planowana :laugh: no i jak to Pamcia napisala Ola powstala po jednym jedynym razie bez zabezpieczenia gdzie jej obecni rodzice (czyt. Wiola i Arek  ;) ) byli na piwku a raczej paru piweczkach a nastepnie zaszaleli  ;D ale jak tylko sie dowiedzialam po tesciku ze jestem w ciazy (po godzinnym placzu tak jak Martula ) cieszylam sie i ciesze sie nadal

Wandzia ja tez przeczytalam  :laugh:


Martula pisalas ze zerwalas z Danielem nie sadzisz ze zaszlas w ciaze bo tak mialo akurat byc , jakies przeznaczenie ? bo miedzy mna a Arkiem tez sie dobrze nie ukladalo i tu bum ciaza :D

Magdus nie nadazam za Twoimi postami  ;)

Zdanka Twoja corcia chodzi tez tak pozno spac tak jak moja a powiedz mi o ktorej ona wstaje ? bo Ola jak idzie spac kolo 23 to spi do 10 oczywiscie z przerwami na papa


Jutro nawet jak bedzie padac ide na spacer w dupie to mam ze pada Wy juz mykacie z wuziami a ja bidulka siedze w domu.

Lece na inne watki  ;D
 
cyprysiowa nie leń się ;)
Ksena ciesze się że udało mi sie Ciebie rozbawić dodam jeszcze że koleżnka strasznie się boi bo w maju jej synuś jedzie na zieloną szkołe i chce z Puliną w pokoju mieszkać  ;D
 
reklama
Witaj magdus23
a propos wspominek, 18 marca miałam swoją rocznicę poczęcia. W imieniny mojego taty. Pojechałam na narty do Czarnej Góry i tak sobie pośmigałam, że się doczekałam Adasia. Tak zwany 'Złoty strzał".
Test zrobił ( mi Przmek żeby miał w tym swój udział) po 7 dniach i wyszedł pozytyw. Zresztą to on odczytał wynik bo chciałam zobaczyć jego pierwszą reakcję. No i nie zawiodła mnie intuicjs. Aż sięłezka w oku zaręciła...  
Paula25 dzięki za podpowiedz zaraz poćwicze
 
Do góry