reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dziwne rano na suwaczku bylo 4 mies i 1 dzien,a teraz juz 4 mies i 2 dni.....No nie wazne

Ksena wspolczuje.Nic Ci nie poradze bo pewnie sama sobie jakos daszz nim rade,w koncu ty go znasz najlepiej.Tak jak teraz patrze na Hanie to nawet mi do glowy nie przychodzi,ze bede mogla miec z nia probemy,mniejsze,weiksze na pewno beda.Ale to tak przykro.Moja mama wyjezdza do Wloch do pracy i jak przyjezdza,to moj 7 mioletni brat potrafi jej powiedziec,ze po co mi Ty jestes potrzebna jedz sobie tam...3 mam kciuki!!

Ostatnio ssłuchalam w radiu maryja,ze nie wazne sa oceny,najwazniejsze jest zdrowie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
JA nie chwaląc sie bardzo dobrze sie uczylam i nie wiem jak to przyjme ze Hania nie bedzie sie np tak dobrze uczyc.Ale przeciez nie ma sie co martwic na zapas.
 
reklama
Jeszcze mi sie tylko przypomnialo,co do wycia opisywanego przez Hanke ;D ;D ;D

Hania wczoraj siedziala w foteliku patrzyla na lampe i wyla jak wilk do ksiezyca.Myslalam,ze fikne ze smiechu ;D ;D ;D
 
Wanda u Ciebie na suwaczku tez sie zmienilo u Paulinki,moze naprawili swoj blad.Albo mi sie cos pokićkało??ale chyba nie,nie wiem ;D ;D ;D
 
ktos tu chyba oszalal ??? ja mam to wszystko nadrobic ??? wyjsc sobie tylko gdzies a tu tyle nabazgrane po powrocie!!! bylam dzis na zakupach ale to napisze i powklejam na zakupach :D a teraz znowu wciagam pizze  :-[ .
Moze ktoras mi skroci o czym tu dzis gadamy ??? :)
 
Witam wszytskie dziewczyny właśnie przeczytałam większośc dzisiejszych postów.
Zdankadzięki za porady ale nie dam rady wkleic zdjęć bo mam za dużą rozdzielczość  :(
A zrobiłam śliczne zdjęce z książeczki zdrowia po dzisiejszej wizycie w przychodni.
Bo na słowo nikt mi nie uwierzy. Adaś waży 6970gr i ma 74cm Kawał Chłopa  :) Będzie mamę na rączkach nosił do ja to 158cm i 48 kg  ;D
 
Zdanka a no mam zdolnego mam  ;D
a Kacperka właśnie usypiam w lezaczku tylko pewnie jak go przeniose do łóżczka to sie obudzi  ::)

Magdus jak ja jechałam na pierwsze usg to tez strasznie się bałam że powie mi, ze nie jestem w ciąży albo, ze będa bliźniaki, bo u nas było duże prawdopodobieństwo :)
Magdus to Ty słuchasz radia maryja  ;)  ::)

Ksena współczuje problemów ze starszym synem, nie wiem co Ci poradzić bo za młoda jestem  ;D ale mam nadzieje, ze jakos się z nim dogadasz, bo najwazniesze to mieć dobry kontakt, oceny nie są takie ważne.





 
Cyprysiowa dzis dzien wspominek,a tak z wazniejszych wiadomosci to kupilam sobie wozek,a raczej Pawel kupil,zjawila sie po dluuuugiej nieobecnosci Hjavascript:void(0);
O rany...anka ale te wspominki w sumie najprzyjemniejsz kazdej sie zebralo,zeby napisac jak to sie wszystko zaczelo,przez Kluche bo miala rocznice testu ciążowego z 2 kreskami:):) ::) ::)
 
Cyprysiowa dziś wspominamy jak to dowiedziałyśmy sie że jesteśmy w ciąży, jak teściki robiłyśmy ;D no i też trochę od kiedy jesteśmy na forum ;D
 
reklama
Paula nie słucham,precz,ale chyba jakos bylo wlaczone ;D ;D ;D ;Dtak mi sie wydaje ze to Maryja bylo,bo tkai glos jak ksiedza ;D ;D ;D ;D

Witaj Kwiatuszku ;)
 
Do góry