reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
a ja się zarejestrowałam 25 lipca, a wcześniej - jak i teraz, podglądałam Was z ukrycia... a może i wcześniej też byłam tylko coś pochrzaniłam?
w każdym razie już po tym jednym dniu po takiej długiej przerwie przyznaje, ze dobrze mi tu z Wami!

Z ja teraz zawsze jak siedzę w wannie to wspominam jak zaczepiałam Dzidkę, potrafiłam tak z nią w wannie dłuuugo siedzieć i pukać do niej i prowokowac ją do kopania... a ona teraz tak samo nieustannie wierzga tymi nóżkami kochanymi. I czasem jeszcze mi trudno uwierzyć, ze to ta sama istotka, która siedziała, a właściwie to brykała mi w brzuszku.
 
Beata jakto sam usiadł ::) ::)
Zdanka no ja polałam matko jaka bujna wyobraźnia 9 lat a taki cwany ;D ;D
Wanda ja dzielnie przeczytałam a o tych kujonach to się powtórzyłaś :p ;D ;D
no i z tych wponimek wywnioskowałam że faktycznie jak sięma zgagę tak jak Matrula to dziecko rodzi się z bujną czuprynką :laugh: :laugh: no nikt przecież nie zaprzeczy mamy dowód ;D
 
No to ja musze byc wyjatkiem potwierdzajacym regule - i z Wikim i z Paulina w ciazy mialam potworne zgagi i dwa lysolki sie urodzily :)
Ale zabrzmialo, jakbym blizniaki miala ;D
Gabi - powtorzylam sie ??? Pewnie dlatego ze do tej pory jest to dla mnie dziwnym zaskoczeniem :) A jak milo wiedziec ze ktos mnie uwaznie czyta :)
No i jeszcze co do tych metod wychowawczych, to musze pzryznac ze tak bym chciala nie zmuszac do nauki nie powtarzac ciagle, pozwalac uczyc sie tylko tych przedmiotow co dzieciak lubi, ale ciekawe co to wyjdzie w rzeczywistosci !!! ???
 
Gabi ja zaprzeczę  ;D ja nie miałam zgagi a Kacperek miał bujną czuprynkę  ;D

Beatko no to masz zdolnego i silnego synka  ::) :D

Magdus to fajnie, że Ci się chłop spisał i wózek Ci się podoba  :D teraz będziesz śmigała na spacerki :)
A co do teściówki to Ci bardzo współczuje, ale chyba musicie się jakoś dogadać  ::) Trzymam kciuki!!!

Wanda, Martula ja przeczytałam  ;D

Kurcze Kacper cos dzisiaj nie chce spać  ::) coś mu się pokręciło, bo zawsze po kapaniu zjadł i zasypiał mi jeszcze przy jedzeniu  ::) może dlatego że zdrzemnął się przed kąpaniem  ::)
A mój mąż właśnie sam sobie skraca spodnie ;D bo ja nie umiem szyć na maszynie :p




 
ale była kupa ::) ::) ::) rany julek ;D
Paula to masz zdolnego męża :D mój to chyba w życiu igły nie trzymał :mad: ;) no i chyba coś jest z tym spaniem Ewa też nie śpi ale wrzuciłam ją do taty łóżka i efekt taki tata śpi a Ewa gada do sufitu ;D;) a ja tu heheee
 
reklama
Mi sie przypomnialo,ze ja raczej nie planowalam tej ciąży tak wyskoczyla,ale ak jechalam do lekarza,to umieralam ze strachu,ze powie mi,ze nie jestem.tak mnie brzuch bolal z nerwow,ze ledwo wytrzymalam badanie ::) ::)i musialam pilnie skorzystac z tolety jeszcze u lekarza,masakra,a jak zobaczylam 6tygodniowe serduszko bijace to sie juz tak strasznie zakochalam....Ach....

Dzieki za gratulacje pojazdu,jutro jak nie badzie padac to przetestuje ;) ;)

Zdanka jest granatowo bezowy,taki kremowy ciemniejdszy i ma elementy z kratki takiej bordowej.jakos nie bylam za ta kratka ale ta nawet niezle wyglda.
 
Do góry