reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

MAgi - pamietasz jak mowilam jeszcze w ciazy ze Lena bedzie u siebie w pokoiku spala? No i nie zartowalam....;) Tak, Lenusia spi w nocy w pokoiku u siebie od piatej doby zycia. Tylko w nocy, w dzien tez ja mam w salonie (mam polaczony z kuchnia) bo tez staram sie max duzo ja na brzusiu klasc, ale wlasnie lezy na pleckach bo sie jak zwykle zbuntowala na plecki....:( A jej spanie w jej pokoiku wyszlo na dobre nie tylko nam ale i jej. Jak spala przez pierwsze 3 doby w domu u nas to ja zrywalam sie na kazde jej glosniejsze sapniecie, wyplucie smoczka, mrukniecie, kwekniecie, pierdniecie. Pakowalam jej za kazdym razem smoka do buzi co wcale nie zawsze bylo jej marzeniem. Efekt? Ja wiecznie czuwajaca i nie dospana, ona wiecznie przez glupia matke rozbudzana. I kolko sie nakrecalo. JA ja rozbudzalam (bo obudzic to sie spiocha w nocy nie da! ) wiec ona sie krecila, wiec mnie budzila, wiec ja ja rozbudzalam itp.....
Teraz kazdy ma swiety spokoj! I ona i ja. A jak sie obudzi i zaczyna stekac (nigdy od razu nie placze) to ja i tak slysze i sie budze i do niej ide. Na szczescie jest to raz na noc na karmienie.:)

Magi mysle ze bedziesz z podusi zadowolona.

Gonia ja bym nie dawala dziecku soczku. Jeszcze zdazy sie ich napic. Mleczko dla niego najlepsze teraz.

Ketsa to chyba o ile pamietam Twoj maz sok z mandarynki na smoczku podawal....no ja bym mojego chlopa zabila za cos takiego, ale on na nia dmucha i chucha kto wie czy nie bardziej ode mnie :)

a w ogole dziewczynki to znowu bedziemy z Lenka gwiazdami telewizyjnymi! Tym razem na TVN Style. Bedzie u nas w domku krecony jeden z odcinkow programu dot pielegnacji noworodka. Temat - ubieranie. Podjarana jestem ze hej! Dzis po poludniu bede znala wiecej szczegolow. Bedziecie wiec mialy okazje mnie i Lenusie prawie na zywo obejrzec. No i nasz domek przy okazji. Czyli okna z na Wspolnej od drugiej strony :) hihihi Krecone bedzie jakos na dniach ale emisja dopiero chyba za ok m-c. Na pewno dam znac!!!! :)
 
reklama
Paula - no i bardzo dobrze - po wiec po co za szybko zaczynas sie uczyc :) hehe i tak nie mam szans na 5 na dyplomie, bo trojki mi sie zdarzaja, a do tego trzeba by miec prace mgr na 5, obrone na 5 no i jeszcze oceny wszystkie na 5... starczy mi 4 bez wiekszego przemeczania sie :) a co tam - nie jestem jakas nadgorliwa :)
Pamcia - dobrze masz z ta Lenka... moze tez tak sprobuje zrobic... wtedy jakbym szla w nocy do karmienia do drugiego pokoju, to moze bym sie na tyle obudzila ze dalabym rade ja nakarmic i odlozyc spac :)
No prosze - Pamcia i Lenka w telewizji :) ale fajnie :) normalnie najchetniej nagralabym ten program zeby potem Pawlowi pokazac, ale kurcze zyjemy w dobie DVD, a takiej nagrywarki jeszcze nie mamy - o video nie wspominajac :) Takiego sprzetu u nas nie ma :) Zreszta przy Wiktorze to najlepiej miec jak najmniej sprzetu... Skubaniec wszystko rozpracuje i nawet nie wiem kiedy !!! Dzis chcialam notatki se druknac, to sie okazalo ze mam drukarke Lermaxa zamiast HP-ka - no myslalam ze dzieciaka rozniose no... a ja glupia nie potrafie tego zmienic, bo trzeba HP-ka, ktorego w rzeczywistosci mamy zainstalowac na nowo - a tutaj pojawia mi sie blad w instalowaniu... no szlag by trafil - i jak ja mam sie uczyc z kompa - co chilke tu zagladam no !!!!
i tak z programu tvn style przeszlam do moich zaliczen :) ech...
 
stwierdzilam ze zaczynam sie uzalezniac od tego forum. :p co tylko chwila wolna to od razu lece zobaczyc co tam nowego!!
ja wczoraj wieczorem dalam malemu butle no i oczywiscie cycki dodatkowo.fakt ze maly zasnal dopiero o 1 ale spal do 5.23,obudzil sie na cyca i dalej!!oby tak czesciej! :)
 
Czesc Dziewczynki,
Paaricia - czasem rzeczywiscie wystarczy facetom podsunac pomysl, zeby dalej zarzialali sami. A jacy potem sa z siebie dumnie, ze sami wymyslili!! Gratuluje Rolanda!! Jak tak sobie patrze na Australian Open ( a z mezem jestesmy maniakami tenisa), to sobie od czasu do czasu westchne z teskonoty. Teraz, skoro jest maly to raczej odpuszcze sobie pilotaz grup, ale jak troche podrosnie, to wybierzemy sie cala rodzinka!!!

Pamcia - dokladnie mam tak samo z Pawelkiem. Spi u siebie w pokoiku od samego poczatku i bardzo to lubi. W nocy wstajemy raz (najczesciej wstaje moj maz ;)) - ok. 3 i potem mlody budzi sie o 7 (wtedy juz ja wkraczam do akcji, bo maz leci na spacer z psem i do pracy). Na poczatku uzywalam elektronicznej niani, zeby slyszec kazdy szelest, ale potem stwierdzilam, ze to bez sensu. I tak nasze pokoje sa drzwi w drzwi i Pawel zanim sie porzadnie rozplacze to minie chwila...
Czesem nawet zdaze jeszcze mleko zrobic zanim sie na dobre rozbudzi i zacznie plakac... :D
 
Acha, zapomnialam o jeszcze jednej rzeczy:
Jak wyglada sprawa smoczkow u waszych pociech? Pawel mi go wypluwa, a slyszalam, ze lepszy smoczek od ssania raczek (chociaz z tym tez nie mamy problemu). Dawac mu na sile?
 
jej kiedy ja napiszę że mały przespał mi nockę oj on zasypia po wieczornym jedzonku ok 21 i budzi się między 24 a 1 pociamka cycka z 10 min i zasypia a potem już mam wstawanko średnio co godzinę  :mad: jej może powinnam ściągać mleczko i go na siłę dopychać ??? bo on chyba nie umie zjeść trochę więcej na zapas
A może mozna go jakoś tego spanka nauczyć ???
 
Wanda..:)..mialas sie uczyc..:D :D..marsz do notatek..heheh..:)

MamaCyprysia..:)..a co Ty myslalas ze jak juz raz do nas zajrzysz to nam uciekniesz ..nie nie kochana my jestesmy jednym z najgorszych nalogow..fajki czy kawa w porownaniu do nas grudniowek to pikus..:D..:D..wiec nie masz czego zalowac ze nie bylas z nami ja Cyprianek siedzial jeszcze w brzuchu..:D..jeszcze bedziesz miala nas dosyc..hmm..chociaz to raczej jest niemozliwe..nas nigdy nie jest dosyc jak najlepszego przysmaku kazdej z nas ..zawsze mamy na niego ochote..:D :D..
 
Cześć mamuski :)
Własnie Wandzia miałaś się uczyć ;D ;D ;D
Moja zasypia po kapieli tak ok 20 i spi do pólnocy(chociaz to zależy, bo czasem lubi rodziców do 23 pomęczyć ;D), poje sobie i spi do 3-4, znowu je i do 7 rano spi :D
Ja jestem za niełączeniem tych dwóch wątków, bo tu sobie plotkujemy, a tam konkretne sprawy. Później ciężko znaleźć cokolwiek ::) :)
Aussi moja ssie smoczek, babcia ja przyzwycziła odrazu po wyjściu ze szpitala :D no i dobrze bo lubi sobie pociumkać a my mamy spokój :D
Pamcia kurcze ale kariere robisz :D niedługo w jakimś filmie długometrazowym zagracie :D
 
Gabi - sprobuj go szturac przy tym krotkim jedzeniu po policzkach, po stopkach, glaskac po glowce - no rob wszystko zeby jadl dluzej... Ja mialam ten problem w zeszlym tygodniu, ale zobaczylam jak mi ja polozna tarmosi przy jedzeniu i tez tak zaczelam robic - no i mala je teraz dluzej i spi dzieki temu dluzej :) No i jeszcze mozesz sprobowac po tym jedzonku wziasc go do odbicia do pionu i tez troszke przy tym tarmosic, tak zeby nie spal... A jak mu sie odbije sprobuj znowu go do cycka przystawic... Bo przez 10 minutek to on tylko zdazy sie napic, a nic nie zje :( Zycze powodzenia :) U mnie poskutkowala i Paulunka przez ostatni tydzien przybrala 320 gram :)

Didi - no patrz no... zamiast sie uczyc to ja prasowalam caly czas :) No a teraz pewnie tez nie poczytam za wiele, bo Mala zrobila sobie w koncu dzien w dzien :) No a co do nalogu to swieta prawda :) Nie sposob sie od tego uwolnic :)

Pamcia - no wlasnie...od soboty probuje Ci to napisac i zawsze zapominam.... W sobote ogladalam powtorke Na wspolnej i widzialam Twoje gaszenie swiatla - no i musze przyznac ze to bylo oscarowe zgaszenie ;D ;D ;D I kojarze ze jeszcze cos chcialam Ci napisac, ale zgadnij co ??? Zapomnialam :( hehehe
 
reklama
NO Wandzia będę musiała popróbować twojego pomysłu może faktyczie wyedy tak szybko mi nie zaśnie ;D hihi a Ty zmykaj już do nauki ;D bo się nic nie nauczysz ;)
 
Do góry