reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

wlasnie...co do dnia w dzien naszych pociech..moj ma w dzien noc a w nocy dzien..juz raz sobie przestawil a teraz wrocil do nalogu ze w nocy mi nie spi..juz nie wiem jak mam go przestawic na odpowiednia pore..co ja go w dzien budze aby pomeczyc to on spi jak kamien..:D>.o dziwo teraz mi jeszcze nie zasnal..:)
 
reklama
Gabi sliczne zdjecia

Didi swietnie to opisalas z tym nalogiem cala to prawda jest :)

Aussie ja taz slyszalam ze ssanie raczek nie jest dobre smoczek zdecydowanie lepszy

Pamcia no ohrzan moj nie myslacy maz dostal ale afery nie robilam bo skoro dziecko nie jest alergikiem to nie ma co go "przechuchiwać" ale na eksperymenty jeszcze bedzie czas trzeba troche cierpliwosci...
 
hej :)

no macie racje, jeszcze wstrzymam sie z tym soczkiem, co tam, jeszcze malemu zaszkodze.

Pamciaw no super wiesci, to koniecznie daj znac kiedy to bedzie, z checia poznamy ciocie prawie na zywo ;) Ty to masz szczescie do tej telewizji. Acha, tez czekam na poduche-klina, zobaczymy jak sie sprawdzi.

Wanda do nauki, juz, smigaj ;D ja tak samo robilam na studiach - wszystko tylko nie nauka - nawet zalegle prasowanie sobie wymyslalam i inne historie, a i tak uczylam sie w ostatnim momencie, i przyznam, ze bardziej mnie to mobilizowalo.

Ja chodze do Knypinskiego na Kapach i nie narezkam - panstwowo, wiec za darmo, no i konkretny gosc. Wasil jest super, ale daleko i drogo. Moglabym u siebie na Lesnym, ale tu jest podobno jakas straszna baba, wiec trzymam sie daleko.

Dziewczyny, rozwazam kupno laktatorka, powiedzcie jaki polecacie - waham sie pomiedzy Avenu z nakladkami masujacymi, Medela lub jeszcze jakis wyszperalam na Allegro Toffi czy cos tam, w kazdym razie elektryczny, jakie macie i jak sie sprawuja ???

 
Gonia wlasnie o tym pisalam na "pielegnacji"

Dzziewczynki polecam stronke ktora zgapilam od Agnessy i Didi na ktorej mozna nawet 100 zdjatek swoich zamiescic i bez zabawy w zmniejszanie rozmiaru adres:
www.bobasy.pl
i polecam umieszczenie adresu pod swoim suwaczkiem wtedy wszystkie bedziemy miec na biezaco latwy dostep (ja mam tak wpisane) ...
To moze wam sie spodoba pomysl.
 
gdzies mi zginelo nasze forum!! jak wchodze na babyboom mam wszystko tylko nie grudzien.czy sa jakies zmiany albo cos?udaje mi sie wejsc tylko dlatego ze mam grudzien wpisany w ulubionych.
W ogole to mam chyba za malo pokarmu dzis karmilam malego az oproznil obie piersi i wariowal bo jeszcze malo wiec go dokarmilam sztucznym i zjadl 70ml.jutro ide go zarejestrowac do lekarza zeby zobaczyc ile mi przytyl od porodu i tak ogolnie na kontrole bo czasem jest taki niespokojny ze sie boje ze cos jest nie tak.moze to przez to ze jest caly czas glodny...
ile kosztuje wizyta u wasilewskiego??
 
Czesc mamusie
eszlam na chwilke bo Ola zasnela.
U mnie masakra,przyplatala mi sie grypa na maksa.38,5 goraczki i wogole nie do zycia.Biore antybiotyk amotaks ktory bralam w ciazy jak bylam chora, teraz znajoma polozna zalatwila mi recepte bo nie mialam by sily isc do lekarza :( a tak to Ola wczoraj zasnela o 23 i spala do 8 rano no i mamusia jeszcze poprosila zeby troche pospala bo sie zle czuje no i Ola zasnela i spala do 11 ;D ;D dzielna dziewuszka wie kiedy mama nie jest w stanie sie nia zajac.
Wczoraj pierwszy raz dalam Oli smoka bo ssala paluszki no i skutek taki ze narazie sie go uczy bo slabo jej wychodzi.A wy dajecie smoczki?ja sie tak przed tym wzbranialam bo wyczytalam ze to nie zdrowe itd ale nie widze narazie wyjscia.
Wandzia ucz sie ucz bedziemy 3mac kciuki za Ciebie,kobitko Ty to masz pauer 2 dzieci a raczej 3 z mezem ;D nauka kiedy Ty masz czas dla siebie?
Pamcia napisz kiedy to bede ogladac Tvn style moze sie naucze czegos od Ciebie ::) ::)
 
Wanda jestem pewna ze jakbys musiala do drugiego pokoju przejsc zeby mala przewinac i nakarmic to sie obudzisz. Ja sie budze gdzies tak w polowie przewijania i potem karmienie juz wzorowo obudzona jestem. No i to naprawde jest dla dobra i dziecka i Twojego - zobaczysz...
Ja nei moge co za czasy...notatki na kompie.... "za moich czaspw" :) najwyzej ksero w gre wchodzilo...

Aussi przybij pione z tenisem!!! My z Tomkiem caly czas gralismy. On nadal a ja tez mam nadzieje niebawem wrocic. Uwielbiam. A naszemu trenerowi urodzila sie Olenka jakos tuz przed lub tuz po sylwestrze i jak Tomek wczoraj gral z nim to mowi - " no po nim widac ze ma noworodka w domu...niedospany na maxa...ledwie w pilke trafial..." hihihi...Nasza Lena bedzie miala partnerke do gry! :)

No i Lena ma dokladnie te same godziny obudzen co Twoj Pawcio. My nianie elektryczna mamy wlaczona ale to bez sensu bo i tak jak u Was pokoje sa drzwi w drzwi. No ale kupilismy to niech bedzie przydatna! ;)

JAk Pawcio nie chce smoka nie zmuszaj! Grunt zey paluszkow nie ssal, bo potem ciezko oduczyc. Smoczka sie wyrzuci a raczki nie utniesz...;)

Gonia napisze to co Magi - mysle ze z podusi bedziesz zadowolona! A ja od pana ze sklepu prowizje powinnam dostac!!! ;)
 
Hejka dziewczynki!

Własnie nadrobiłam zaleglosci! O matko, ile naprodukowałyscie.. ;D

Ale Wam zazdroszcze,ze Wasze dzieci tyle śpią w nocy. U nas jest podobnie jak u Agnes.
Z reguły kapiemy małego około 20, po jakiejs godzince, dwóch zasypia. Nastepnie budzi się między 24 a 1 w nocy, potem o 3-4, no i potem 6-7 i od wtedy juz nie chce spac... :-[
Kurcze on ma juz ponad 1,5 miesiąca, a jeszcze tyle sie budzi...Nie wiem jak to zmienic :p !

Wczesniej kąpalismy Mikołaja o 22-23 i wtedy spał do 3 i później do 6. Było lepiej, tyle, ze to kąpanie tak późno wypadało...
Nie moge sobie z tym poradzic... :-[

A odnosnie smoka to mały ssie, ale po jakims czasie wypluwa i trzeba mu znowu podac...
A od dwóch dni intensywnie łapki pcha do buzi...Czyzby szybko miał ząbkowac... ::)

Ok, zmykam, bo płacze...
 
MamaCypryia..:)..wizyta u Wasilewskiego kosztuje chyba 80 zl..ale idz do mojej jak juz decydujesz sie na wicieczke po miescie do gina..moja przjmuje na ul.Dworcowej..w przychodni kolejowej ..jak idziesz od dworca w strone gdanskiej to ten budynek masz po prawej..nazywa sie moja ginka Gordon-Kaczmarek i mowie Ci jest super babeczka..:).....ona przyjmuje tez prywatnie ale po co kase wydawac skoro jest za darmo..poszukam numer tel..do nie i Ci dam..:)
 
reklama
Beata ciesz sie mój wstaje co 2h :p
Wiolus ty karmisz naturalnie? bo jak tak to jak ty to robisz ze twoj dzidziol tyle śpi ??? :o
bylismy dzis u lekarza od bioderek i jest ok ;D a potem na szczepieniu. Mały tak sie spałakał ze az pospał 3h co w dzien zdazyło sie chyba pierwszy raz. Teraz tez pojadł i spi SAM W ŁÓŻECZKU (ciekawe jak długo bo juz go słyszę ::))
no i mój maluch w ciągu tygodnia przybrał 230g waży już 4720 ;D pani doktor powiedział ze szybko przybiera była aż zdziwiona i pytała czy go nie dokarmiam no ale jak go karmie co 2h to musi to gdzies wchodzić ;)

age.png

[/url]

 
Do góry