reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Cześć mamuśki
Widzę że z wczorajszych obietnic to Didi sie wywiązała :D :D
DIDI WIELKIE GRATULACJE​
geddes440.jpg

Emma ty chyba już rodzisz ;D trzymam mocno kciuki :D
Peelka witaj na forum, witamy cię z otwartymi ramionami. Ja tez niemam żadnych skurczy przepowiadających, czop nieodchodzi itp ;D także niejesteś sama :D ja miałam doplera robionego ;)
aOLA to ten twój poród niezły ;) a synek sliczny, najwazniejsze, że wszystko dobrze się skończyło :)
Gabi kawał niezły ;D ;D oczywiście że będę trzymać kciuki i daj znać jak poszło
grochna ja miałam doplera robionego, mimo iz zadnych kłopotów nie miałam. Sprawdzone serduszko itp
 
peelka hellow, mam nadzieje, ze bedzie Ci u nas fajnie

gochna to fajowo, ze nie jesz miesa, ja jem ale rzadko - raz, dwa w tyg. to pewnie tez lubisz wszelkie kasze-gryczane, jaglane, soczewice i takie tam?? mozna to wszystko +rybki wlasnie, najlepszy dorsz bo delikatny, jasne ze podesle pare fajnych przepisow jak tylko bede miec wiecej czasu bo na razie musze mykac.

emma ty rodzisz regularnie ;D jazda do szpitala, albo chociaz zadzwon do nich i sie spytaj. A mi od wczoraj po tym intensywnym badanku przez polozna odchodzi pomalutku czop ;D jutro mam wizyte bo zwolnienie mi sie konczy to zapytam lekarza jak to widzi.
 
Didi - gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i buziolki dla Albercika!!!!!

Pamcia ale z Ciebie pikna mamuśka!  ::) Serio - wyglądasz jak na wakacjach, hi hi!!! I zgadzam się z Wandą w 100% - nasze grudniowe dzieciaczki są najśliczniejsze ze wszystkich!!!!!!!!  ;D ;D ;D

Peelka witaj na forum.  :laugh:
 
To masz szczęście chociaż Agnes ze Cie mąz masuje, moj sie broni rękami i nogami przed tym ;D
A moze Emma już urodziła ??? ??? ???
 
Hejka laseczki :)
Witam po weekendzie - moj Pawel juz w pociagu siedzi :( Niestety nie udalo mi sie Didowym sposobem zatrzymac go zeby zostal :)

Didi - gratulacje ogromne, niech sie Albercik dobrze chowa :)

Peelka - witam na forum :) U nas nie ma ndow :) Jeden dzien i sporo nadrabiania :) Zglos sie do Agamarkam w watku Chlopiec czy dziewczynka, zeby Cie wpisala na liste, a jak urodzisz to juz ja Ciebie wpisze...
A wiesz moze jak duzego i jak dlugiego chlopczyka urodzila Aga25 ??? Bo zdaje sie ze znasz ja - prosze o maksymalna ilosc informacji - tzn tych, ktore wpisuje na liste :) To wtedy wpiszemy ja :)

Alescie naprodukowaly :) Ja nadal 2w1 i nie zapowiada sie zeby mialo byc inaczej... chociaz Pawel jak tylko wszedl do domku w piatek to powiedzial ze brzuch to juz mi wisi miedzy nogami, takze mam nadzieje ze wkrotce :)

Ola - sliczniuski Piotrus :) i w ogole wszystkie dzidziusie :)
 

Agę25 znam z noworodka bo tam się mocno udzielała - urodziła 9.12 Dawidka, ale zrobili jej cesarkę bo nie chciał się ruszyc - miał 4300g, nie pamiętam ile długości bo niestety nie można w tej chwili wogóle na noworodka wejść - przynajmniej ja nie mogę.

Ja też dzisiaj cały dzień śpię, dobrze słyszeć że nie ja jedna - bo już się posądzałam o totalne nieróbstwo...pewnie noc będę miała dla odmiany nieprzespaną...a rano do szpitala na badania...
 
no wlasnie....na moje tez Emma juz urodzila :) Pewnie juz tuli swoje malenstwo :)

Peelka - czyli urodzila rowno tydzien po terminie wg naszej listy... no to zaraz ja dopisuje do listy :)
 
reklama
A, dobrze się dowiedzieć :) To Ty Wando wklejasz zdjęcia i występujesz jako "grudniowe mamusie"? Super, przynajmniej raz nie muszę się martwić jak sobie poradzić z wklejaniem fotek...
 
Do góry