reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005


Anetko no tak wiadomo o kogo wam poszło z Macinem...ale tak to już musi być widocznie z teściowymi....
Ale fajnie że u was poza tym wszystko w porządeczkumam nadzieje że się niebawem zobaczymy jak jakieś spotkanko wymyślimy o czym na pewno się dowiesz

Natalia i Ana chyba macie racje że to jeszcze nie dziś 8)
 
reklama
Wiolus placilam za msze 50 pln a za slub 300 a wszyscy mysla ze w katedrze to niewiadomo jaka kase biora a tu sie okazuje ze calkiem znosnie..

kurcze zaraz nas odłączają...

papapapaaaaaaa

 
JOEEY - To super wiadomość !!! Aż sie poplakalam ze wzruszenia! Anetko jesteś nie tylko kobieta z klasą ale także wspaniałą mamusią. I teraz bedziesz podwójną ;D

Ana - Gratulacje! Bardzo sie ciesze ze braciszek Stasia jest zdrowiutki  ;D

Sorbek - bardzo mi przykro..... mam nadzieje ze wszystko sie dobrze uloży i odszkodowanie was w pelni usatsfakcjonuje.

Steffi - oj biedny ten Kubuś, wczesniej komary teraz osa... Dobrze że nic mu sie nie stało.

Magdamaj - to chyba tylko nasze dzieciaczki nadal nie mają ząbków? Chyba że Maja już ma?

A ja niestety nie mam czata :( Także do zobaczenia po przerwie.

 
Bartys - no kurcze, od dwoch dni mialam zapytac co z Toba i ciagle zapominałam :( No ale najwazniejsze ze jestes :)

Ana - raz jeszcze Ci gratuluje :) No za mało wypiłyśmy, bo w sumie to mało piłyśmy - tylko poltora flaszki na 2 dni - drugiego sie upiłyśmy - ale i tak mam troszke wyrzuty, bo wiedziałam ze Joeey spoznia sie okres, ale nie sadziłam, że jeszzce z rok bedzie sie spozniał :D :D :D

Ketsa - ale pytanie zapodałas :)

A teraz ide na faje i spac :)

Do zobaczenia na czacie :)
 
reklama
Do góry