reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Agnes - mam nadzieje ze sie nie pochorujecie

Sorbus - no u nas wszystko wporządku, młody rośnie jak na drożdżach, zaczął mi pyskować po swojemu, wszędzie go pełno i wogóle - mistrzostwo swiata chłopak ;D ;D a Monia zabawia swych gości ;D ;D ;D

Beatko - strasznie sie ciesze ze Twoja chłopinka wraca, i wreszcie bedziecie razem ;D ;D

Ewela - czasem sie zdarza ze allegro przez pomyłke blokuje aukcje!!! ale przypomniało mi sie moje okropne allegrowe doswiadczenie - brrrrrrrr - sprawa na policji juz jest - gosciu oszukał nas (kilkadzisiąt osób) i zbił na tym sporą sumke!!mam nadzieje ze wkońcu złapiął ***&^%*^%$7676 pana

Steffi - ;D ;D ;D ;D ;D dobre

Natalia - to ja tez mam kawała
- Jaka jest najczęściej spotykana wada postawy u żonatych facetów?
- dupa na boku ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
no- to ja lece wstawić pranie

016.gif
 
fajne kawaly wszytskie.....ja tez zaraz zalapie doline - moej dziecko jest naprawde okropne - nie dosc, ze nie umie sie sama pobawic, ciagle lazi za mna i sie na mnie wiesza wyjac, ze chce na rece, nie mam sily i pier...taka zabawe, co za rozpieszczony lucyfer  ::) kocham ja ale ona mi nie daje oddychac czasami - a raczej coraz czesciej, przez nia nie moge sie ubrac ani zjesc jak czlowiek  :p i to nie zdarza sie raz na tydzien tylko co drugi dzien  :mad: dobra to se posmecilam bo zasnela..................
Komarku milo Cie znowu widziec ! wklej jakies nowe fotki Karolka  ;)
 
No nie gadajcie, że cycka nie widziałyście ???

Madziu - no niestet, ale po zmieszaniu czerwonej i zielonej wyjdzie Ci brazowa... :p
 
no to co z tym cyckiem?????? pokazała cycka???


Agnes.kol a jak tam sprawa z tym facetem nieuczciwym deweloperem??? cos mu musicie placic???
 
i kur...jeszcze deszcz pada, a ja takie plany na dzis mialam - ale oczywiscie przez spiacego lucyfera teraz nigdzie nie wyde, a bylam umowiona  ::)

Komarku chyba masz jakis blad albo co...
 
reklama
Do góry