reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
o ludu ::)

dopiero nadrobilam ::) ::)

hihi a ja widzialam Ingusiowego zabeczka ;D ;D ;D

Joeey super ze macie urlopik wypocznijcie za wszystkie czasy ;D choc z dzidzia to nie bedzie to samo ::)

my w weekend znow ruszamy tylko tyle nam zostalo ::) weekendy ale dobre i to :laugh: :laugh: :laugh: a w niedziele chrzciny 8) 8)
 
a i jeszcze dla formalności mam pytanie - ten albumik to wyświetla się na liście tamatów grudniowych dzieciaczków, czy trzeba gdzieś specjalnie wejść?
pytam się, bo na liście jeszcze nie mam.
 
Gocha - na liscie grudniowych tematow sie nie pojawi, ale narazie nie widzisz ich jeszcze, jak bedziesz widziec to dam Ci znac. A ktos Cie wpisal ???
 
Gocha trzeba wejsc w inny temat na forum, jak bedziesz miala do niego dostep to bedziesz miec pod avatarkiem podpis grudniowe mamusie tak jak my  :)
 
Wanda Paula miała napisać, ale nie wiem, czy zdążyła, bo od kilku dni się nie odzywa (to jakies straaaaasznie tajemnicze zniknięcie)
 
_Gabi pisze:
Wandzia ;D Paula miala Goche zglosic ;D , a gdzie sa zdjecia z nad morza ??? hmm ??? dawaj szybciutko :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

narazie dalam zdjecia z najazdu na Magi, ale nikt ich nie skomentowal nawet, uznaje zatem, ze nikt ich nie widzial i nie wklejam nastepnych :p
takie zasady :p
 
reklama
Własnie z Paula rozmawiałam na gg troszkę nie ma czasu bo maz juz w domu ale zajrzuy na pewno niedługo i bidulka ma troche zmartwienia bo do pracy za 2 tyg. wraca :(
 
Do góry